Peaky Blinders: Mastermind

Dwa dni temu zapremierowala gra na podstawie bardzo popularnego Brytyjskiego serialu Peaky Blinders.
Gra na początku zebrała pozytywne opinie, a jej koncept w znaczeniu strategicznej, gry logicznej mnie mocno interesuje. Jestem ciekaw, czy na switchu da radę. Jeśli ktoś będzie grał, zapraszam do recenzowania, dyskutowania. Żeby nie pozostawiać tego postu pustego, dodam tu porównanie cen.
Jako ciekawostkę napiszę jeszcze, że w jednej switchowej recenzji słyszałem o obniżeniu fpsów do 20 klatek na sekundę, co jest raczej niespotykane.

Porównanie sklepowe:

• Steam:
    • Regularna cena: 89.99
    • Promocja przy premierze: -20% - cena 71.99 zł
    • Przy kupnie w 1 tygodniu po premierze za darmo soundtrack (that’s actually intresting)
  • PS4:
    • Regularna cena: 104.00 zł
    • Promocja tylko dla posiadaczy PS PLUS: 83.20 zł
    • Nic dodatkowego z opisu wynika
  • Switch:
    • Regularna cena: 97.95zł (To jest 19.99 £, przyjąłem przelicznik z google’a)
    • Promocyjna cena: 78.35 zł (15.99£ przelicznik z googlea. promocja -20%)
    • Stricte dodatków nie ma, dostaje się up to 80 gold points. Ale to upto zwodnicze, bo jak 16 funtów, to może być 16 punktów
      Z jednej strony wynika, że aktualnie najlepiej tą grę kupić na pc - z drugiej rynek pctowy jest tak zepsuty, że pewnie za miesiąc będzie się ją już dało za jakieś 50 zl kupić
1polubienie