Pad w grach na iOS

https://controller.wtf/
idealne miejsce, żeby sprawdzić jakie gry (aktualnie) wspierają pada :smiley:

5 polubień

apropos. Ostatnio sporo gram na telefonie (ios). W zasadzie można powiedzieć, że wróciłem do grania z uwagi na trochę większą ilość czasu właśnie dzięki tytułom na telefonie. Nie trzeba rozkładać całego kramu, planować całego wieczora. Siadam i pykam. W różnych miejscach, pozycjach itd. Easy access.
W ogóle zgadzam się z paroma ludźmi na tym forum, że switch jest super consolą. Dla mnie też by była (chyba).
Ale mnie starcza na razie telefon. Jedyne czego mi w nim brakuje to właśnie wygodny pad.
Najlepiej jak by mojego iphona transformował w postać jak switch. Nic więcej by mi nie było potrzebne!
Ktoś korzystał może z takiego rozwiązania? Coś jak to Rotor Riot Wired Game Controller - Apple
Chodzi mi o to aby trzymać na raz i pada i telefon w ręku.
Może coś takiego Kontroler IPEGA PG-9023
Nie wiem też jak by się to sprawdzało, czy jest kompatybilne z grami itd. Dlatego pytanie czy ktoś już to testował.
Boję się również tego, że jak wezmę do ręki pierwsze lepsze dziwactwo to to będzie takiej jakości, że będę wolał jednak wrócić do samego telefonu.

Ja ostatnio mam podobnie, moim głównym sprzętem do grania jest iPad i teraz przymierzam się do zakupu pada od Xbox one bo jednak jest wygodniejszy niż dual shock of Sony.
Odkąd sprzedałem switch jakoś mnie to nie bolało ale teraz mam trochę więcej czasu wieczorami i np wczoraj ciupałem w mini metro bo w to się dobrze gra pencilem.

1 polubienie

W sumie to mam nówkę sztukę od Xbox one S (biały) gdybys był zainteresowany.

Pisz na priv

Wrzućcie tytuły w które gracie z użyciem pada.

Alto Odyssey i Alto Adventure - na razie moje pierwsze odkrycia.
Fortnite of course.
No I tyle, pada mam krótko, więc też odkrywam :smiley: