Pad do PC

Kochani,
Temat jest prosty. Potrzebne mi bezprzewodowe pady do PC (jako na PC tako na Windowsie). Możecie proszę coś polecić? Oczywiście wolę kupić za 100 bardziej niż za 300 ale jakoś tam się kosztem nie ciśnieniuję za bardzo. Za 600 nie kupię - potrzebne mi 2-3 pady a tyle nie wydam. Koniec kropka!
Z góry dziękuję za pomoc.

Słyszałem, że dobrze się sprawdza ten xboxowy.

1 polubienie

Co jak co, ale pady od xkloca są najlepsze
Czy to od 360, czy od one

1 polubienie

Bierz od x klocka
Zamykam temat

2 polubienia

Tylko Xboxowy, mój okresowo ostro katowany, działa świetnie od roku. Do tego był w pudełku kod na Game Pass na 14 dni a Game Pass na PC daje dostęp do około setki gier, w tym wielu AAA.

Od lat nie mam konsoli, bo aż tyle nie gram, ale rozwalenie się na kanapie plus dobra gra na pada na moim PC wyświetlana na TV to doświadczenie zupełnie inaczej relaksujące niż gry klawiatura + mysz (z klawiatury i myszy korzystam pracując). Do tego brak jakiejkolwiek konfiguracji, gra obsługuje pada - grasz od razu, a nie jakieś tam kombinacje z różnymi programami i konfiguracjami, gdy zamiast grać, konfigurujesz.

Dzięki Wam za odpowiedzi. I teraz pytanie dodatkowe. Czy więcej niż 1 pad mi się połączy z BT w komputerze czy tylko jeden a pozostałe muszę łączyć przez jakieś dongle?

Połączą się tylko pamiętaj że pierwsze wersję nie miały BT więc jakbyś używki szukał to zwróć na to uwagę.

Mnie “pierwsze wersje”, tylko te od X360
Od X1 już wszystkie łączą się po BT
Edit: wprowadzałem w błąd

Nie wydaje mi się. Miałem pierwszego xo i nie miał. Zresztą sam m$ o tym pisze Xbox Support

Oo proszę, byłem przekonany, że od samego początku wszystkie wspierają. W takim razie sorry za błąd

Nie. Pierwsze wersję na PC działały albo po kablu albo wymagały dedykowanego adaptera.

Damn… od cholery jest wersji tego pada… jak to kupię to będzie dobrze?

1 polubienie

Jeśli chodzi o Pada do PC to może zainteresuje Cię

Bezprzewodowy kontroler do gier F710

(https://www.logitechg.com/pl-pl/products/gamepads/f710-wireless-gamepad.html)

Osobiście sam używam tego Pada i sprawuje się całkiem przyzwoicie.

1 polubienie

bierz xbox elite, najlepszy pad do pc.

1 polubienie

No na pewno najlepszy ale nie kupię pada za taką cenę. Potrzebuję pada, na którym raz na 2 tygodnie pogram z synem w fifę i okazyjnie w… cośtam. Sam nie wiem w co.

Kupione:

Dwa pady:

https://allegro.pl/oferta/nowy-pad-kontroler-microsoft-xbox-one-s-x-pc-v2-8906917962?utm_source=notification&utm_medium=buyerCart&utm_campaign=transaction-notifications-buyercart&snapshot=MjAyMC0wNC0yNlQxODo0MjoyOC44NjVaO2J1eWVyOzhiMmM3N2VjZDAwNTUzZWNmZDBjZTc1ODY3MWZhZTU2NzFiZmRlOTQ1MTU1NzIzNDVmNTc2OWNmYmNhNjFhZDM%3D

Odbiornik:

https://allegro.pl/oferta/odbiornik-receiver-adapter-pad-xbox-one-dopc-win10-7447324182?utm_source=notification&utm_medium=buyerCart&utm_campaign=transaction-notifications-buyercart&snapshot=MjAyMC0wNC0yNlQxODo0MjoyOC45ODVaO2J1eWVyOzYwZjBlZjYxYWI1ZmJjMjU4YjgxNWU4N2M0OTQ1OWVkNjc0MzRkNzkwNWJhOGIxNGMxMzBkODE5NmM1NWJjOTY%3D

Dziękuję wszystkim za pomoc. Możemy zamknąć wątek.

2 polubienia

Mam trochę doświadczenia z BT i padem. W skrócie: spodziewaj się problemów przez BT z więcej niż jednym kontrolerem.

Nowy kontroler do Xbox One z PC przez BT nie obsługuje słuchawek podłączonych do niego, tylko z donglem. Chciałem “zhackować” system i podłączyłem jednocześnie pada i słuchawki BT do laptopa, aby pograć. Albo urywało dźwięk w słuchawkach, albo pad łapał sążniste lagi. Bluetooth obsłuży bez problemu jedno “wymagające” urządzenie (jak pad, mysz albo słuchawki), albo może 2 lub 3 mniej wymagające (jak np. klawiatura). Do tego jeśli np. w pokoju obok ktoś korzysta z laptopa z włączonym BT, to sytuacja się pogarsza.

Więc albo drugi pad jest na kablu, albo dongiel.

(Pad i granie na długim kablu nie jest taką katastrofą, jeśli się kupi porządny kabel, jakby co, to mogę polecić sprzedawcę.)

No dobra, jestem po 2-3 dniach testów i oto co wiem:

  • brak problemów przy połączeniu 2 padów z kompem,
  • po podłączeniu słuchawek do pada (jak dobrze znów używać słuchawek z jackiem!!!) wszystko działa świetnie,
  • jeden i drugi pad działa na donglu i nie ma z tym żadnego problemu (na stronie MS jest napisane, że do tego modelu można połączyć do 8 padów więc mam zapas),
  • mam od dziś syna w domu więc testy padów rozpoczynają się dziś na grubo.

Ogólnie to jestem bardzo zadowolony z zakupu. BARDZO!!! Po raz kolejny dziękuję za polecajki.