OVH E-mail Pro

Witam, czy ktoś z Was korzystał z usługi Email Pro od OVH? Na początek na prywatne konto wygląda w porządku. Chciałbym poznać Wasze za i przeciw :sunglasses:

Korzystam jako z maila prywatnego i działa spoko. Ja go podpiąłem pod gmaila i działa dobrze. Nie zauważyłem jeszcze żadnych problemów, ale uzywam dopiero miesiąc.

Od prawie roku jadę na:

I jest spoko, ma to co trzeba czyli działa dobrze z Outlook-iem. :slight_smile:

Mail-e w Europie, nie żeby to miało dla mnie jakieś znaczenie w sumie.

Prywatnie to Fastmail mocno. Myślałem żeby przenieść się tam z OVH ale ponoć nie dobrze trzymać wszystkich jajek w jednym koszyku. :wink:

U mnie byly problemy z synchronizacją na iOS - zrezygnowałem.

Ja potrzebuję na prywatnego maila. Exchange to dla mnie przesada, nie potrzebuję, aż takiej funkcjonalności.

Ale czego oczekujesz i co chciałbyś wykluczyć?

Ja mam swoje mobilne urządzenia podpięte pod Gmaila, ale do prawdziwej poczty używam Protonmail. Rozwiązanie trochę droższe niż to, co proponujesz, ale przynajmniej spoza jurysdykcji UE.

1 polubienie

Potrzebuję Dwóch kont, dla siebie i małżonki. Możliwość podpięcia własnej domeny i integrację z mail.app. Kalendarze mamy w iCloud i to wystarczy. Co do exchange to mam konta z pracy I uczelni i mi wystarczy :grin:

No to 10 dolków miesięcznie za fastmail pewno odpada, nie? Bo tam masz wszystko, nic nie musisz myśleć i właściwie jest wszystko po bożemu

A może ProtonMail?

Sorki za odgrzewanie kotleta :stuck_out_tongue: Czy ktoś miał problem z podpięciem e-mail pro do Sparka(iOS)?
Krzyczy coś, że mam mieć established connection, ale próbuje na WiFi i na LTE i nic… Konto podpiąłem pod Mail app od Apple i od strzała zadziałało… Spotkał się ktoś z tym? Może macie jakieś rozwiązania? :slight_smile: