OVH E-mail Pro

Witam, czy ktoś z Was korzystał z usługi Email Pro od OVH? Na początek na prywatne konto wygląda w porządku. Chciałbym poznać Wasze za i przeciw :sunglasses:

Korzystam jako z maila prywatnego i działa spoko. Ja go podpiąłem pod gmaila i działa dobrze. Nie zauważyłem jeszcze żadnych problemów, ale uzywam dopiero miesiąc.

Od prawie roku jadę na:

I jest spoko, ma to co trzeba czyli działa dobrze z Outlook-iem. :slight_smile:

Mail-e w Europie, nie żeby to miało dla mnie jakieś znaczenie w sumie.

Prywatnie to Fastmail mocno. Myślałem żeby przenieść się tam z OVH ale ponoć nie dobrze trzymać wszystkich jajek w jednym koszyku. :wink:

U mnie byly problemy z synchronizacją na iOS - zrezygnowałem.

Ja potrzebuję na prywatnego maila. Exchange to dla mnie przesada, nie potrzebuję, aż takiej funkcjonalności.

Ale czego oczekujesz i co chciałbyś wykluczyć?

Ja mam swoje mobilne urządzenia podpięte pod Gmaila, ale do prawdziwej poczty używam Protonmail. Rozwiązanie trochę droższe niż to, co proponujesz, ale przynajmniej spoza jurysdykcji UE.

1lajk

Potrzebuję Dwóch kont, dla siebie i małżonki. Możliwość podpięcia własnej domeny i integrację z mail.app. Kalendarze mamy w iCloud i to wystarczy. Co do exchange to mam konta z pracy I uczelni i mi wystarczy :grin:

No to 10 dolków miesięcznie za fastmail pewno odpada, nie? Bo tam masz wszystko, nic nie musisz myśleć i właściwie jest wszystko po bożemu

A może ProtonMail?

Sorki za odgrzewanie kotleta :stuck_out_tongue: Czy ktoś miał problem z podpięciem e-mail pro do Sparka(iOS)?
Krzyczy coś, że mam mieć established connection, ale próbuje na WiFi i na LTE i nic… Konto podpiąłem pod Mail app od Apple i od strzała zadziałało… Spotkał się ktoś z tym? Może macie jakieś rozwiązania? :slight_smile: