Outriders

Hejka.
Gra ktos moze w Outriders? Dla posiadaczy GamePass na Xbox jest darmowa.
Pogralem chwilke w swieta I wyglada calkiem OK. Troche liniowe. I dosyc podobne do Destiny 2. Ale ma swoj klimat.
Nadal mam problemy z graniem w strzelanki na konsoli :rofl:

Ja zacząłem i nawet dobrze mi się strzelało. Na pewno będę bawił się dłużej :smile:

Niestety troche mieli zwalona premiere bo im sie serwery logowania i gry wywalily po pierwszych 30 minutach i naprawiali to chyba ze 3 dni. Tak naprawde nie wiem czy naprawili mowiac szczerze.

Mialo byc cross platform play. Tez nie wiem czy dziala. Raczej nie sadze po tym ile im zajela naprawa serwerow.

Tak wiec nie tylko Cyberpunk 2077 mial “dobry” start.

Poproszę pana @6ghost9 o wypowiedź w tym temacie ponieważ widziałem jak łon grał na xboxie w to

Z przyjemnością opowiem w Nagranym, nie chcę się wystrzelać nomen omen. :smiley:

4 polubienia

Zacząłem. Nawet wciąga. Owszem, były problemy z wyrzucaniem z gry na początku.

Ja pocisnąłem trochę w demo na PC. Mam kilka spokojniejszych pozycji do ogrania ale raczej do tego wrócę.

ooo, jak nigdy czekam na recenzje gry, bo… wjechało na Stadię :slight_smile:

Właśnie wpadła godzinka rozgrywki. Dobrze się zapowiada :smiley:

Mnie demo na PC odrzuciło. Koślawe animacje, beznadziejne dialogi, co chwilę nic nie wnoszące cutscenki, upośledzona mechanika przyklejania do ścian. No i w po 5h gry zaczęło mnie wywalać bo wejściu do equ. Fakt część tych rzeczy to problemy wieku dziecięcego i do ogarnięcia ale całość wydawała się zupełnie nijaka. Pewnie sprawdziłbym pełną wersję ale w XGP tylko na konsoli jest a gierka kosztuje na steamie 249 więc odpuszczam.

Ja kasy na to bym nie wydal zeby kupic na PC albo Konsole tak naprawde.
Ale w zwiazku ze gra jest “darmowa” to zainstalowalem i gram. Moze sztywne i niedopracowane. Ale ja to porownuje do Destiny 2. I wcale nie jest takie zle. No nie jest to COD, czy Assasins Creed. Ale osobiscie przyjemnie mi sie gra.

Ej, typeczki, czy ktoś dał radę w ogóle ogrywać ten tytuł faktycznie korzystając z funkcji online? Ja od dwóch dni próbuje. Wczoraj szło nieźle, ale w pewnym momencie rozłączyło mnie z hostem i już się nie mogłem połączyć. Dzisiaj próbowałem, wszystko niesamowicie się zacinało, a na końcu po prostu gra się scrashowała.
Chyba nie ogarniają tych online?
Dodam tylko, że gram na 1GB światłowodzie, więc to raczej nie problem po mojej stronie.

Serwery są z kupy i patyków. Podobno gdy wieje północno wschodni wiatr w Arizonie najlepiej łączyć się przez kreml.
A tak serio to szykujemy się z chłopakami na granie, ale czekamy aż sprawy serwerów się unormują

1 polubienie

No o jakosci serwerow to nadal az zal mowic.
Ja na razie ogrywam sobie historie na singlu i robie wszystkie zadania poboczne w strefach.
Jak na razie nie probowalem w multi. Bo po pierwsze, gram na konsoli jak lajza :joy: a po drugie jakos nie mam ekipy …

Wlasnie doszedlem do konca tak zwanego watku fabularnego. Powiem ze oprocz liniowosci, w sumie OK. Zachwytow jakichs nie bedzie, ale uwazam ze calkiem porzadna historia.
No i powiem ze sie troche zdziwilem. Bo tak naprawde nic nie czytalem o tym tytule, widzialem logo Square Enix wiec luzik. A tu na koncu sie okazalo ze to Polskie studio zrobilo.

A ja powiem tylko tyle, że Wójt omawia swoje wrażenia z Outriders w nowym Nagranym:

2 polubienia

Posluchalem sobie. Dzieki @6ghost9 za recenzje.
Jak napisalem powyzej skonczylem watek fabularny. Nie wiem jak daleko jestes w fabule, ale bylo kilka momentow ktory wporowadzily calkiem ciekawe punkty.
Ja podszedlem do tego moze troche bardziej ze chce sie dowiedziec co to dokladnie za historia a nie tylko czysta strzelanka. Wiec rozmawiam z kazdym, czytam to co zbiore i tak dalej.
Do arcydziela daleko. Ale moim skromnym zdaniem jest wystarczajaco OK ze chcialem poznac koniec. Co nie zawsze ma miejsce w moim przypadku.
Nie wiedzialem ze to rodzime studio, wiec moja opinia nie byla jak gdyby “sfokusowana” na tym.
Jeszcze nie gralem w multi. Mysle ze z grupa znajomych moze byc calkiem ciekawie. Szczegolnie jak bedzie to grupa ze zroznicowanymi klasami.

2 polubienia