Oficjalny wątek memów o YWP

Ostatni od Adama? To dotyczy tego jak na początku podcastowej kariery Andrzejka w YWP on zaczął robić nudne nazwy odcinków XD

2 polubienia

Ją do końca też nie. Ale była zmiana w sposobie numeracji i czegoś jeszcze. Ją tylko namalowałem społeczne nastroje

1 polubienie

No to lecimy na bieżąco.

Tak że ten… Wczorajszy After Dark

5 polubień

Już to gdzies pisałem, ale powinniście Panowie udostępnić nam trochę zdjęć swoich buziek, żebyśmy te memy mogli robić efektywniej.
Bo czasem mam pomysł, zreszta pewnie nie tylko ja, ale nie mam jak znaleźć odpowiedniej buźki.
Będę sie upominał aż do skutku, bo moim zdaniem to jest przedni pomysł.

8 polubień


Trudna relacja Orzecha z pieniędzmi

14 polubień

Plus mały bonus. Jeśli ktoś nie wie @_Kuba jest na telegramowej naszej grupce moderatorem i generlanie sprowadza się to do banowania botów, ale czasem się pomyli i zbanuje jakiegoś niewinnego wąsa ti go trzeba odbanować.

Dlatego tutaj się zmienia napis na banhamerze :

Kubban-gif

i-choose-you-kuba

11 polubień

Wiedziałem że ten temat był potrzebny.

9 polubień

@Adam zwrócił uwagę na to, że informacja o podcascie na stronie nie została uaktualniona o najnowszego redaktora. Postanowiłem skorygować to niedopatrzenie:

19 polubień

I wisi to zdjecie na OFICJALNEJ stronie: Kontakt – YesWas | Podcast

10 polubień

Więcej w życiu nie osiągnę :rofl:

12 polubień

Co robi Andrzej jak popełni błąd?

Andrzej się kaja…

3 polubienia

15 polubień

Mem ponadczasowy, dziękujemy!

1 polubienie

Trochę polewka z NFT. Trochę odpowiedź na czelen Wojta na telegramie. Jak dla mnie to ma głównie wartość memiczną, tak więc wrzucam tutaj. Ofiszal Bored Ape Yes Was NFT :joy:

29 polubień

Jest to wspaniałe.

6 polubień

Są już zmintowane czy coś się tam robi z tymi bitcoinami ?


10 polubień

Źle się zestarzało…

13 polubień

W moim serduszku jest na zawsze

giphy

6 polubień

zestarzało się bardzo dobrze. Jak wszystkie paski z TVP.

3 polubienia