Odbiórnik bluetooth>aux do auta

Witam.
Czy ktoś posiada takowe urządzenie?
Zależy mi aby odbiornik sam się włączał i parował z telefonem po otrzymaniu napięcia z gniazdka.
Czy lepiej iść w roidmi 3s? Jednak transmiter FM na pewno da gorsza jakość audio niż kabel aux.

Jeśli masz już wyjście AUX w aucie to daj sobie spokój z transmiterami, bo na pewno nie dadzą Ci takiej jakości jak kabel. Wiem, że Parrot robi mnóstwo różnych akcesoriów tego typu do auta i mają zazwyczaj wbudowany od razu mikrofon więc można również bezpiecznie prowadzić rozmowy, bo pamiętaj że mamy 2019 rok i to wstyd rozmawiać z telefonem przy uchu w trakcie jazdy :stuck_out_tongue:

2 polubienia

https://www.dension.com/automotive/products

2 polubienia

Dzięki za odpowiedzi ale chyba znalazłem to czego szukam od xiaomi. Plug and play.

Czy ja wiem. Zazwyczaj telefony to nie są urządzenia HiFi tak samo jak 95% sprzętu grającego w naszych autach. To samo tyczy się jakości odtwarzanej/streamowanej muzyki (tak, tak wiem, jest Spotify HiFi czy jak to się tam nazywa) odtwarzanej na naszych “grajkach”. A sam bluetooth do streamowania muzyki, według mnie, nadaje się idealnie. Do tego brak konieczności bawienia się w podłączenia kabelków.

Źle mnie zrozumiałeś. Bluetooth jak najbardziej bo sam odbiornik łączy się po kablu z systemem audio w samochodzie. Chodziło mi o to, że transmisja po fm jest raczej kiepska.

Jak się nazywa to urządzenie?

Jeśli chodzi o AUX → Bluetooth to polecam taki bajer z alliexpress:

Mam też Roidmi 3s i jakość była kiepska, tzn. są szumy ale na pewno akceptowalne dla mniej wymagających.

Możliwe :wink: bo w pytaniu chodziło o dynks bluetooth → AUX a nie o transmisje via FM

Nie no, OP pytał też o roidmi który jest transmiterem :stuck_out_tongue:

Moze cos takiego podejdzie ?

https://www.amazon.co.uk/Logitech-Bluetooth-Receiver-Audio-Adapter/dp/B00IJYG4FY/ref=asc_df_B00IJYG4FY/?tag=googshopuk-21&linkCode=df0&hvadid=310776295886&hvpos=1o2&hvnetw=g&hvrand=10696768705499484467&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=9046617&hvtargid=pla-565646696297&psc=1&th=1&psc=1

Xiaomi audio receiver. Małe akurat podpiąć kabelek i do schowka.

Oooo super! Posiada mikrofon?

To musi być podpięte do gniazdka.

Jeśli podepniesz to pod bluetooth to mikrofon wydaje się być zbędny :wink:

Ja korzystam od roku z tego i sobie chwale.
Kinivo BTC450 Bluetooth Hands-Free car kit for cars with aux input jack (3.5 mm)

2 polubienia

I to jest konkret. Kupię raczej to. Dzięki wielkie :upside_down_face:

O i tym to mnie zaimponowałeś.
Zamówione już żeby po powrocie z wakacji już bylo.

Roidmi 3S gorąco NIE POLECAM.

Czemu? Używam od około 2 lat i jestem mega zadowolony.