Nowy serial potrzebny na już

A w UK?

Nie jestem pewien czy tu będzie, ale internet podpowiada Sky Atlantic (jeśli nie chcesz się vpnować)

Pierwsze dwa sezony ma Channel 4. Obecny 3 się nie wyświetla na ich stronie, wiec pewnie musiałbyś szukać „źródeł alternatywnych”.

1 polubienie

Jeśli będzie taka potrzeba, to mogę pomoc z tymi źródłami.

Kolega mi coś mówił, że jego kolega wie jak oglądać z innych źródeł w UK. Jak będziesz chciał to mogę zapytać.

Moje mniej popularne sugestie:
You
Good Girls
Formula 1: Drive to survive

1 polubienie

Jest bardzo dobrze ale za tydzień będzie chyba grubo :fire:

1 polubienie

Dzisiaj bodajże BBC puszcza 3 i ostatni odcinek Draculi na bazie powieści Stokera. Sam nie widziałem, słyszałem dobre opinie. Serial Twórców Sherlocka, więc to dobrze rokuje. Do tego tylko 3 odcinki (bodajże 1.5h każdy). Warto spróbować.

1 polubienie

O widzę, że nie tylko ja jestem pod takim mega wrażeniem. Rozjebali system tym co dziś pokazali. W czasie oglądania co chwilę pisałem do kolegi teksty w stylu “Co tu się odpierdala?!”. Myślałem że jest grubo w pierwszej fazie odcinka, ale czym dłużej go oglądałem to było jeszcze lepiej.

Włosi mają Gomorrę, my mamy Watahę :fire:

1 polubienie

Może spróbuj seriali dokumentalnych true crime?
Making Murderer sezon 1

Schody

Don’t F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

Kto zabił małego Gregory’ego?

Z seriali fabularnych mało znanych polecam:
Seven Seconds

3 polubienia

Parę osób poleciło mi don’t fuck with cats.

Ja tez polecałem. To dla fanów true crime bardzo znana sprawa i serial jest zaskakująco dobry.
W temacie o true crime napisałem tez, które fragmenty pominąć, jeśli ktoś tak jak ja jest wrażliwy na trupy i znęcanie się nad zwierzętami. @terli dzięki, pierwsze trzy widziałem, rzucę okiem na ten czwarty i to seven seconds.

Ale na razie powiem tak: po pierwszym odcinku The Fall już wiem, ze za dwa dni będę miał ten serial skończony. Bardzo mi się podoba. @Krystian idealnie się wstrzeliłeś.
Ale notuje wszystko, co tu piszecie i zobaczę co i jak. Dzięki.

@jurek_zurek możesz smialo jednosezonowki polecać, jak maja koniec to ok. Najgorzej to zacząć nowy serial jak zakończenie może być za piec lat :wink:

Oczywiscie takie złote rzeczy, jak The Night Of, The Looming Tower, The Loudest Voice, Unabomber, Chernobyl, czy Sharp Objects znam, ale możesz mnie czyms zaskoczyć :slight_smile:

1 polubienie

No ale jeszcze tylko tydzień chyba. Czytałem jakiś wywiad z Rebrowem i coś tak mówił, ze historia ma zakończenie i ciężko mu wyobrazić sobie S4. Już nie mogę się przyszłego piątku doczekać. Taki ogień, że hej.

1 polubienie

Tak dokładnie, za tydzień finał. Będzie się tam musiało dużo dziać jeżeli chcą już zamknąć serial.

1 polubienie

A tak w ogóle, to gdyby ktoś miał wątpliwości, czy Wataha to naprawdę taki dobry serial, to tu jest potwierdzenie.

1 polubienie

I Am the Night to to z Chrisem Pinem o Hodelu, nie? Spoko nawet było.

Bez spoilerów proszę :slight_smile:

1 polubienie

Serio, obejrzyj koniecznie. To jest arcydzieło. Nie będziemy spoilowac.

Watahę oglądam, jestem ze dwa odcinki w plecy po prostu :slight_smile:

1 polubienie

Uff. To goń, bo E5 urywa dupę.