Nintendo Switch Animal Crossing Edition

Cześć wszystkim. Mam do sprzedania konsolę, kupiona na początku kwietnia tego roku więc jest na gwarancji. Używana może przez jakiś miesiąc czasu, jednak ze mnie już nie jest gracz. Od dłuższego czasu leży już nie używana. W zestawie oczywiście znajduje się wszystko co było w pudełku + karta pamięci 128 GB, gra Zelda w wersji pudełkowej. Stan jak nowy. Chętnie sprzedałbym konsolę razem ze swoim kontem, na którym mam kilka zacnych gierek w wersji cyfrowej ;), takich jak:

  • Animal Crossing: New Horizon,
  • Diablo 3,
  • NBA 2K20,
  • Asphalt,
  • Old’s Man Journey,
  • Unravel TWO,
  • Little Nightmares,
  • Thief Simulator,
  • Cupheads,
  • Golf Story,
  • Tetris 99.

Większość gier nawet nie odpalone, jak nowe ;). Nie wiem tylko do końca jak z tym kontem technicznie to rozwiązać…

Cena za ten zestaw to 1900 zł łącznie z wysyłką (paczkomat najchętniej).
Polecam siebie jako allegrowicza ;).

Oj, 1900 to imho dużo jak za taki zestaw, mimo że konsola jest dalej na gwarancji. W nintendo-światku konta z giereczkami w wersji digital są raczej mało warte/nic niewarte, bo dosyć łatwo takie konto odzyskać przez support nintendo.
Przeglądnij oferty z podobnymi zestawami i sam zdecydujesz czy cena jest odpowiednia.
Tak czy tak - powodzenia, na v2 w wersji AC pewnie nietrudno będzie kogoś znaleźć;)

1 polubienie

Może i masz rację, w takim razie cena do lekkiej negocjacji… :wink:

Co do konta - jak to już było napisane, liczy się jakby go nie było. Technicznie to tworzysz nowego maila i przepinasz na to konto i możesz nowemu właścicielowi przekazać maila i hasło.

Sprzedany :smiley:

2 polubienia

Potwierdzam :slight_smile:

2 polubienia