🎨 NFT (non-fungible token)

Boziu, proszę, żeby to było prawdziwe:

https://twitter.com/thespicedao/status/1482404318347153413?s=21

Mi się jeszcze w tej sprawie podoba, ze pierwszy postulat chłopaków to udostępnienie książki dla wszystkich, w momencie w którym skany są powszechnie dostępne w internecie od dawna i sobie można za darmo obejrzeć :slight_smile:

O-ho. Właśnie trafiłem na gratkę dla mecenasów sztuki NFT:

a z polskich:

https://zbiory.mnk.pl/pl/katalog

Bierzcie i ściągajcie z tego Wszyscy! :slight_smile:

:upside_down_face:

2 polubienia

Wygrałeś :slight_smile:

Lista scamów w ramach web 3.0:

1 polubienie

Czy to pierwszy „dywan” w giereczkowie ?
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

14 polubień

To było nawet bardziej niż do przewidzenia :smiley: Przecież nikt nie będzie wspierał gry w nieskończoność, bo ktoś kupił NFT w grze. Ani nie będzie aktualizował jakichś starych skórek, bo ktoś je “posiada”

3 polubienia

PS.
Correction April 6th, 5:43PM ET: Ubisoft offered the NFTs for free — players did not buy them directly from the company. We regret the error.

2 polubienia
4 polubienia

Facts

11 polubień

Greater fool theory. Nie da się tego celniej ująć. Change my mind.

2 polubienia

Ze mną niestety to rezonuje, szczególnie ten fragment:

Even NFTs, despite being fairly stupid, should count as a use case. It might be stupid to buy a skin in League of Legends, but many people do it. It’s not that unreasonable to understand why one would buy a skin they could potentially trade around later. It might be stupid to buy a print of your favorite artist, but many people do it. It’s not that unreasonable to imagine why one would support their favorite artist by buying an NFT from them.

2 polubienia

No wszystko spoko. Ale jak chcę wesprzeć swojego ulubionego artystę to NFT nie jest JEDYNYM możliwym sposobem. Aktualnie jest hype na to, ale czy to najlepszy sposób? Nie wiem.

1 polubienie

To sobie już dany artysta wybierze, więc nie musisz się zastanawiać. A jak będzie mieć X sposobów, to sobie wybierzesz który wolisz

1 polubienie

Mam wrażenie, że często to nie jest kwestia wyboru a podążania za modą.

Also Paweł: kupiłem se prawa do jakiejś piosenki, ale wyliczyłem, ze będę musiał czekać na ROI 1100 dni i akurat zobaczyłem, ze mogę to opylić jakiemuś frajerów za 3x więcej, niż zapłaciłem, wiec niech on się z tym jebie.
Ale wcale nie znalazłem greater foola. Co to, to nie xD

Kocham, ale to za mało, żebym nie wypomniał bullshitu :stuck_out_tongue:

7 polubień

Tak w ogóle to jestem rozczarowany. Już myślałem, ze mnie Orzech przekona do NFT, bo mówi, ze chodzi i dostaje za to pieniądze, a tu się okazuje, ze najpierw trzeba pińcet złoty zapłacić xD

Model biznesowy jak Avon xD

3 polubienia

Raczej jak Amway :smiley:

1 polubienie