Naprawa płyty głównej iPad

Hej, mój iPad Pro(Gen.2) 12,9 poprostu sobie zdechł. Oddałem go iDream od których dostałem tylko info że płyta główna nie działa i mogą jedynie wymienić na nowego za prawie 3k pln co niewchodzi w grę. Znalazłem w internecie że są serwisy które podejmują się naprawy płyt głównych i pytanie czy ktoś miał podobną sytuację i jest w sanie jakiś serwis polecić.

Szczerze? Nie wiem czy warto. Koszt naprawy może być podobny do ceny zakupu iPad 10,2" :slight_smile:

Zapytam znajomego czy jeszcze się tym zajmuje ale wątpię bo coraz mniej to jest opłacalne z punktu widzenia serwisu.

1 polubienie

Jest koleś co naprawia iPady i iPhony ma nawet kanał na yoytube. Lepski jest i można mu wysłać sprzęt.

1 polubienie

Z tego co wiem, to w iDoctorach też naprawiają takie rzeczy

1 polubienie

Wczoraj wrócił do mnie tablet po naprawie od iDoctorow. Problemem było zwarcie systemu zasilania na płycie głównej. Serwis zamówił dla mnie kuriera by odebrać iPada i tak samo później dostałem go spowrotem kurierem. Nie byli może ekspresowi ale tablet działa co najważniejsze. Taka przyjemność 1090 cebulionow i gwarancja na pół roku. Chyba polecam :slight_smile: