Naprawa iMaca - jaki serwis?

Hej, mam w firmie iMac 27 cali - model nr A1419.

Prawdopodobnie padł w nim dysk, ale nie jestem pewien. To stary sprzęt, więc pewnie już dawno po gwarancji.

Czy polecacie jakiś serwis, gdzie mogę go wysłać i naprawią mi to w rozsądnej cenie?

Jestem z Białegostoku, a tu nic nie ma, więc w grę wchodzi tylko wysyłka kurierem.

Będę wdzięczny za pomoc :slight_smile:

Polecam serwis Jabłkowy. Co prawda jedną naprawę miałem u nich, ale zdecydowanie bardzo dobrze i szybko naprawili starego MacBooka Unibody White.

I od razu jak sobie zagrasz dane to dokup sobie dysk ssd (jeśli masz hdd) i podepnij po USB. Potem wrzuć system i ustaw jako rozruchowy.

Wiem ze nikt o ta radę nie prosił. Ale może się przydać. Różnica jest kolosalna.

1 polubienie

@swider8814 w jabłkowym jakaś lipa - najpierw zadzwoniłem i powiedzieli, że chociaż sprzęt jest vintage, to mogą przyjąć na naprawę, po czym następnego dnia odrzucili mi zlecenia, bo sprzęt nie ma już wsparcia producenta i nie będą go dotykać.

Jakiś inny serwis do polecenia?

Jeśli jest to sprzęt vintage, raczej nikt się już nie podejmie. Głównie chodzi o to, że jeśli przypadkiem uszkodzili by w nim cokolwiek to nie będą w stanie tego naprawić.

Jeżeli jest juz stary, to musisz szukać nie oficjalnych serwisów

nawiązując do tematu, może ktoś polecić serwis w Wwa?
iDream, zbitaszybka? Ktoś korzystał i może polecić?

Potrzebuję mojego iMaca, który jest jeszcze na gwarancji oddać na odkurzenie, wymianę past termicznych, zmianę wbudowanego dysku itd.

Ja polecam Jabłkowy

2 polubienia

Oddałem do iDream. Czekam aż zrobią. Dam znać :wink: