Namierzenie zgubionego iPhone‘a

Cześć. Słuchajcie, głupi sprawa. Wczoraj znajoma zgubiła swojego iPhone’a i próbujemy go namierzyć. Niestety, ma włączoną podwójną autoryzację. Jeszcze bardziej niestety iPhone jest jej jedynym sprzętem z nadgryzionym jabłkiem, wobec czego 6 - cyfrowy kod wymagany do zalogowania się do iCloud przychodzi na iPhone’a, który jest zgubiony, więc bardzo to „pomocne”. Czy jest mimo wszystko jakaś możliwość zalogowania się do iCloud’a i namierzenia tego telefonu?

Pozdrawiam

Przy logowaniu tutaj nie powinno pytać o kod.

Niestety dalej oyta o kod… przecież to jest jakis bezsens. Jakoś tam poklikałem że mogłem dodać inny numer jako numer zaufany żeby wysłać na mój numer ten kod ale mój numer zostanie zaakceptowany dopiero za 24h…

Faktycznie coś jest nie tak. To nie powinno tak działać. A na jakiej przeglądarce próbujecie się zalogować do iCloud?
Może spróbujcie przez tryb incognito?

Na iCloud.com musisz wejść z użyciem komputera na dole drobnym drukiem jest gdzieś możliwość kliknięcia i logowania bez kodu do panelu odnajdywania. Musisz wejść na desktopową wersję strony, w mobilnej tego nie ma.

Nie zalogujesz się do iclouda takiego normalnego bez kodu.
Jeśli robisz to z telefonu to wejdź w zakładkę „Ja” i kliknij pomóż znajomemu.

Znajomy mial kiedys taki problem, musial wyrobic nowa karte sim i wtedy dostal kod sms.

Wyrobienie nowej sim zajmie tyle że telefonu już dawno nie będzie, zresztą iPhone chyba tylko przez 24h pokazuje lokalizacje, już zapewne bateria padła.

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Telefon został w Uberze i po telefonie do kierowcy został zwrócony właścicielce. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi udzielone w tym temacie :slight_smile:

9 polubień