Najciekawsze aplikacje na iOS

Mailowe powiadomienia o stanie baterii to brzmi jak stracenie 4 dni na automatyzacje czegoś co zajmuje 4 sekundy i nic nie osiągnąć.
Podoba mi się :smiley:

3 polubienia

Na moim iPadzie jak spada bateria poniżej 35% wysyła mi i mojej konkubinie wiadomość, aby go wpiąć go do ładowania. Z AirPods’ami chyba się nie da zrobić tego, albo nie umiem. Zegarka nie mam. Z macbookiem będę musiał zrobić podobnie jak z iPadem, bo tak żądło go używam ze często jak wyciągam go z szafki to rozładowany jest.

Możesz też go wyłączać zamiast usypiać :upside_down_face:

2 polubienia

Cześć :smiley:

z racji korzystana na macOSie jedynie z wyszukiwarek chromium zawsze miałem rozdzielone zakładki na mobilu ( gdzie akceptuje tylko safari ), te cudo pomaga mi okiełznać troche ten burdel. Aplika niestety nie ma dostepu do zakładek w safari ale jako dodatek niezle z nim współpracuje, jest tez pełna aplikacja.

Plus nie wymaga płacenia za konto, ma integracje z IFTTT w darmowym planie, nic tylko korzystać :smiley:

1 polubienie

Było lata temu w podcaście o tej usłudze xD

1 polubienie

damn, dlatego nie widziałem watku o tej apce XD

1 polubienie

Słuchajcie znalazłem najwspanialsza aplikacje w AppStore. Nazywa się Streaks.
To jest aplikacja do trackowania naszych daily goali, typu zrób trening, poucz się francuskiego, spal trochę kalorii etc.
Ale poza tym, ze jest absolutnie, nieziemsko, niewyobrażalnie przepiękna to ona ma jedna wspaniała rzecz. Ona się synchronizuje z Apple Health.
Czyli jak ustawiam sobie goal: „zważ się rano”, to nie dość, ze ona mi o tym przypomina, to jak się zwiąże to automatycznie mi się ten cel odhacza, bo się waga porozumiewa z Apple Health, a Streaks sobie to zczytuje.
Tak samo z ilością spalonych kalorii. I z długością treningu. I z cardio. I z jedzeniem. I z piciem wody. No matko boska jakie to jest wspaniałe.
To nie jest (tfu) task manager, tylko do takich rzeczy, które robimy regularnie codziennie lub w customowych odstępach czasu. Ale matko boska, jakie to jest piękne. No naprawdę polecam straszliwie, bo to jest takie piękne, ze aż chce się polizać. I tyle rzeczy można skonfigurować, matko bosko. I powiadomienia, i badge, no jezu, wszystko.

Niech ktoś kupi no. Obiecuje, ze warto.

7 polubień

macie jakąś alternatywę dla Stocard?
bo ostatnio tak mnie tknęło, jak już któryś raz pod rząd apka dostała aktualizację i patrzę na jej wagę, a tam ~250 MB… 1/4 GB… no chyba nie bardzo.

Najlepiej jeśli dałoby się z niej jeszcze karty wyeksportować do apple wallet, a samą apkę trzymać w rezerwie gdyby coś się w apple wallet wychrzaniło.

Pass2U wallet i eksport do applowego walleta

3 polubienia

Polecam PanParagon

Od niedawna mam ios-a więc posprawdzam sobie wszystkie te apki

2 polubienia

Jeśli Wasze urządzenie ma LiDAR, wypróbujcie sobie to:

1 polubienie
5 polubień

Aplikacja do trackowania czasu

Unread - czytnik RSS, który pod względem wyglądu moim zdaniem przebija wszystko, łącznie z Reeder.

Dawno temu go testowałem, ale w darmowersji pozwalał na tylko przeczytanie 10 artykułów. Obecnie nie ma tego ograniczenia. Jest subskrypcja, ale kompletnie nie czuję potrzeby jej posiadania.

1 polubienie

Czy zna ktoś aplikacje (na iPadOS + iOS, czyli nie iPad only), która pozwoliłaby mi coś takiego narysowac tak, żebym widzial długości, kąty i inne takie? Bo ja szczerze mówiąc nawet nie wiem, czego miałbym szukać.

Takie coś może?
https://help.alamode.com/appraiser/totalformobile/default.htm#!DrawAngles.htm

Albo to:

1 polubienie

Dziękuje bardzo, rano sprawdzę.

Przypomniało mi się to

3 polubienia