🎬 Nadchodzące produkcje filmowe - jaram się

Ooooooo. Tych prequeli nie czytałem! Tadadadam już wiem co będę robił w weekend :wink:

8 polubień

Naprawdę się jaram. To może być całkiem niezły film.

Ale to już wyszło. Jest na HBO już od zeszłego tygodnia.

https://www.hbomax.com/mortal-kombat

Taaa… Ale u nas kraina HBO bez maksa… :stuck_out_tongue_winking_eye:

Jest fajny. Ba powiem nawet wiecej. Czekalem na wlasnie takie opowiedzenie historii MK.
Moge polecic.

Cza być obywatelem świata.

Chociaż w tym przypadku to chyba nie cza.

Jednym slowem: słaby.

Więcej niż jednym slowem: strasznie słaby.

Bardzo wolno się rozkręca, jest wręcz nudny. Drętwe aktorstwo. Irytujący poziom i ilość “śmieszkowych” tekstów od nadwornego klauna (bo musi taki w każdym filmie być). Słabo nakręcone, bez polotu, bez klimatu. Wygląda jak film telewizyjny a nie kinowa produkcja.

Oho… To widzę, że tradycyjnie. Gdzie dwóch Polaków tam trzy punkty widzenia :joy:

Krótko mówiąc, trzeba sprawdzić samemu cy podejdzie

1 polubienie

Czy aplikacja HBO Max jest równie sprawna jak ta od Netfliksa (pomijalne intro itp.)?

Zycie. Ja nie podeszlem do tego filmu jak do dziela na miare oskarow. To jest film na podstawie gry, ktora moim zdaniem glownie jest mordobiciem :grin: Tak wiem sa ludzie ktorzy doszukuja sie tam historii i tak dalej, ale powiedzmy sobie szczerze, to jest naparzanka i juz.
Choreografia walk calkiem OK. Kano mial irytowac. Kilka fajnych smaczkow i tekstow na zakonczenie walk.
Generalnie dostalem to czego oczekiwalem :wink:

1 polubienie

Jest pomijalne intro. Ja nie mam jakichś większych zastrzeżeń, fajerwerków mało, ale działa. Ale ja z kolei nie jestem fanem interfejsu Netfliksa. Doceniam netfliksową niezawodność, ale nic poza tym.

1 polubienie

Kurczę a gdzies czytałem w zeszłym roku, ze lada moment miało wchodzić do Polski.
Ogólnie to max jest mega, bo teraz wszystkie filmy WB/DC są przez miesiąc dostępne za darmo w tym samym czasie, co premiery kinowe. Nie trzeba za nic dopłacać, a w takim Disney+ wszystkie premiery kosztują ekstra.

Właśnie jeśli chodzi o historię, to aż za bardzo próbowali jakąś stworzyć. Pierwsze pół filmu ciągnęło się okropnie.

Sam włączyłem z nastawieniem na ciągłą akcje. Na dużą dawkę emocji i jakoś mi ich zabrakło. Chyba jednak wolę oryginal z lat 90-tych (chociaż może przemawia sentyment bo nie widziałem go od lat i dzisiaj mógłbym się rozczarować) Chyba już stary jestem.

Jedno co mnie rozbawiło tak, że śmiechłem na głos to gag z podcinaniem podczas treningu. Pozdrowienia dla wszystkich, którzy w ten sposób łoili skórę młodszym braciom i kuzynom na wielogodzinnych sesjach w MK (w moim przypadku na amiga 500)

Już obiecują, że w połowie roku… ale czy kontent będzie identyczny (wraz z premierami) to się zobaczy=uwierzy.

A czy WB nie zapowiedział, że „po covidzie” wycofują się z równoległych premier?

1 polubienie

Na razie zapowiedzieli tylko na 2021, ale gdybym miał obstawiać to moim zdaniem wszyscy pójdą w tym kierunku na stałe.

1 polubienie

Oby, oby.

WIadomo, że się jaram bo Marvel. Ale się jaram w ch…

Zajawki 4th phase:

Draniu jeden, uprzedziłeś mnie. :slight_smile:

1 polubienie
1 polubienie
4 polubienia