🎬 Nadchodzące produkcje filmowe - jaram się

4 polubienia

Kurde jak ja świetnie znam czeski. Czytanie to tak 5/10, ale jak rozmawiali to wszystko zrozumiałem.

5 polubień

Teasują to jako najdroższy czeski film i ostatnią rolę Michaela Caine przed emeryturą.

Chyba się przejdę z ciekawości, zwłaszcza że interesuje mnie ten okres historii.

O yaaas! Jaram się jak diabli.

1 polubienie

Fabularnie to szału nie robi, za to świetna uczta dla oczu

5 polubień

Paramount+

3 polubienia

Zacząłem oglądać (2 odc za mną) i jest bardzo dobrze!

1 polubienie

Ja, tak jak w przypadku S6 Saula, czekam na koniec sezonu unikając spoilerów jak ognia, żeby wciągnąć całość w 3 dni :slight_smile:

4 polubienia
6 polubień

Trailer wygląda obiecująco, ale klasyczne pytanie - czy jeśli oglądałem tylko pierwszego Thora z 2011, to muszę nadrabiać dwa pozostałe filmy i ~15 innych z MCU + wszystkie seriale wydane po drodze?

Myślę że powinieneś nadrobić Thor Ragnarok bo śmieszny i fajny. Resztę możesz teoretycznie olać, bo jedyne co Cię może zaskoczyć to gruby Thor i nic więcej.

Właśnie wleciały:

3 polubienia
2 polubienia

właśnie miałem wrzucać link i dla bezpieczeństwa przejrzałem wątek, żeby nie oberwać #byłoban

Heisenberg i Dwight?

image

Szkoda, że tylko na Paramount+

Nie jaram się, ale dla podtrzymania tematu :smiley:

1 polubienie

Życzę Wam, żeby P+ trafił asap do Polski, bo pod względem wartości ustępuje tylko HBO, mimo ze jest dość drogi.

2 polubienia

Oby nie. Po co mieć kolejny wyciągacz kasy? :joy:

Ty to akurat uważaj, bo w czerwcu wjeżdża do UK. Będę musiał porównać katalogi, ale jeśli będzie bliski tego US, to naprawdę bardzo warto.
Tak w ogóle to na P+ jest tez serial Halo na bazie gry, ale nie tykam, bo to nie moje klimaty.

Ja tam twardo, mam prime dla paczek, Apple TV bo jest w Apple One i jedyny wybrany przeze mnie to Disney plus.