Nadchodzące produkcje - jaram się

Nie znalazłem podobnego tematu, więc otwieram nowy.

Taki o nadchodzących produkcjach (serial / film).

Zaczynam:
Wiem, że będzie kaszana, możecie mnie nazwać niepoprawnym romantykiem, ale jaram się bardzo

Już wrzucałem. 5 marca.

Jaram się też tym, że pomału pomału chłopaki z Entourage zaczynaja mówić o reboocie na 1-2 sezony i jaram się trzecim sezonem jednego z moich ulubionych obecnych seriali - Mayans MC, który wychodzi w przyszłym miesiącu.

3 polubienia

Też się jaram “Coming 2 America”!

2 polubienia

O Boże przepraszam!
Jak mogłem zapomnieć!

Tuuu duuuu, tu du du du duuuu, tuuuu dudu duuu duduu duuuduuu

4 polubienia

tez na to czekam!

1 polubienie
3 polubienia

Ted Lasso!

5 polubień

Ja czekam na ekranizacje 2 najlepszych serii SF: Diuna i Fundacja!

3 polubienia

Z nieukrywanym zdziwieniem muszę przyznać, że nie słyszałem o serii “Foundation”.

1 polubienie

To na podstawie cyklu książek Isaaca Asimova :grin:
Nie spodziewałem się że ktoś może się za to zabrać. Widać w Apple jest jakiś wysoko postawiony geek :sunglasses:

2 polubienia

Serdecznie polecam! Widząc ze Apple robi serial postanowiłem sobie odświeżyć bo ostatnie czytanie było gdzieś w liceum. O ile książki mam bardzo stare w sensie fizycznych wydań (nic nie jest w stanie podrobić zapachu starych książek ze strychu!!!) to w audiotece są audiobooki. Dla mnie w ostatnich latach jedyna forma konsumpcji książek.
Dobre SF się dobrze starzeje. To jest taki trochę socjologiczny sf i bardzo koncepcja na czasie.

Raczej obstawiałbym, że GOT przetarło szlak dobrej fantastyce pod strzechy nie geeków.

Jaram sie The last of us, produkcji HBO.

2 polubienia

Tylko że GoT to nie sf ale fantasy, a nawet tego gatunku aż tak dużo się po niej nie pojawiło (oczywiście chodzi mi o klasyczne fantasy a nie jego odmianę urban, bo tej jest istne zatrzęsienie).
Zdziwiłem się, bo Fundacja to przedstawiciel bardzo klasycznego nurtu sf której pierwszy tom powstał w latach 40tych XX wieku a ostatni w roku 1999. I chociaż pewnie zajmuje wysokie miejsce na liście klasyków, to obecnie jest już trochę zapomniana.

1 polubienie