🎮 Nadchodzące gry na switcha - to będzie dobry rok

Wiedźmin 3 w najnowszym patchu 3.6 dostał dodatkowe opcje graficzne oraz cross-save ze Steam oraz GOG.

2lajki

Właśnie sobie ogrywam Golf Peaks, które jest obecnie na promce za 11 zł. Bardzo przyjemna gra logiczna od młodego 4-osobowego studia z Łodzi (Afterburn). Szczerze polecam.
Warto też ich dodatkowo pochwalić za to, że 1% ze wszystkich sprzedanych kopii gry przekazują na fundację Animal Rescue Polska :slight_smile:

Gra jest dostępna też na iOS, Android, Steam, itch.io

2lajki

Nikt nic nie pisze o Animal Crossing New Horizons. Wyglada to na ladniejsze Stardew Valley. Czy macie to na swojej liscie na ten rok ?

Ja chyba nie. Ostatnio w ogóle mniej gram, również na Switchu. Grałem w ostatnie Animal Crossing na 3DS. Super się przy tym bawiłem, trochę właśnie jak przy Stardew Valley. Ale po jakimś czasie mi się znudziło. Zrobiłem wszystko co mogłem “na szybko”, a potem zaczął się taki grind. Polowanie na tą konkretną rybę czy owada. A samo urządzanie domku itp mnie jakoś aż tak nie bawi. Dlatego nowe AC na razie sobie odpuściłem. Chyba że usłyszę nie wiem jakie zachwyty w recenzjach, albo będzie tam jakąś ciekawa wyróżniająca się mechanika.

Nie mam na liście NICZ. Ale to dlatego, że gram cały czas w Pokemony (ponad 35h?) i mam już zapreorderowane DLC do Pokemonów. Myslę, że więcej nie będzie mi potrzebne. Może dokupię dodatki do Dragon Ball Xenoverse 2, ale poza tym to musi mnie coś mocno zachwycić, bo bilioteka - nawet na Switchu - pęka w szwach.

Wczoraj wpadłem w haul zakupowy i kupiłem - Afterparty, Pokemony Mystery Dungeon DX i Celeste - I regret nothing

1lajk

Mógłbym poprosić o jakieś opinie na temat Pokemon Mystery Dungeon DX?
Ściągnąłem sobie demo, ale uważam, że było zdecydowanie za krótkie, żeby podjąć odpowiednią decyzję.
Na razie zachwyciło mnie tylko to, że po odpowiedzeniu na wszystkie pytania, dostałem Charmandera jako odpowiedniego dla mnie, a jest on moim ulubionym Poksem. :smile:

Paweł, jakimi Poksami kończyłeś grę i na jakie levele je wyfarmiłeś?

Oj, nazw poków z nowych generacji jeszcze nie pamiętam, ale miałem wszystko na 65. Team miałem: Starter (fire), Gyardos, Zamazenta, ten legendary “z kosmosu”, stalowy ptak (xD), Toxicty (tak się to chyba pisze) oraz ten taki dark fairy z kolorowego lasu (jezu jestem najgorszy w nazywanie pokemonów).

1lajk

Mam tak samo :smile: Tak jak Gen 1 pamiętam do teraz, bo na nich się wychowywałem, a tak od Pokemon Gold/Silver mam już problemy. Tych nowych nie znam w ogóle :smiley:
Dzięki za info!

Jestem po około 4 godzinach gry i póki co jest dla mnie fajne. Można usiąść na 2 godzinną albo na 10 minutową sesję, robi się te dungeony, nawet jakaś fabuła w tym jest. Tyle co grałem ciągle dodawali jakieś elementy nowe. Mi się podoba. :slight_smile: Nie wiem czy to gra za 210 zł, ale moim zdaniem fajny do ogrania tytuł.

1lajk

Ktoś użył mojego kodu w Orange flex wiec dostałem darmowe pieniądze. Obraz

2lajki

Podobno jest kiepsko zoptymalizowana. Tylko to mnie powstrzymało przed zakupem. Na PC mam wszystkie dodatki praktycznie.

Działało w miarę spoko ale brakuje tam porządnych dlc, jak mass transit, nawet komunikacji się porządnie bez tego nie da zrobić. Civkę lepiej trzeba było brać;)

Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że była cena najniższa w historii i kosztowała tylko 40zł.

1lajk

Jakiś czas temu pisałem tutaj, że miałem haul zakupowy na switcha.
AfterParty — nowa gra twórców Oxenfree. Niestety okazała się dla mnie gigantycznym rozczarowaniem. Tutaj tytuł skończyłem, więc mogę mocno opisać. Przede wszystkim historia nie porusza żadnych elementów, które rezonują z graczem. Nawet jeśli próbuje poruszyć drażliwy temat, to robi to dosyć nieumiejętnie. Postacie są miałko zarysowane i nie wzbudzają sympatii. Soundtrack jest muzycznie ciekawy, ale moim zdaniem nie sprawdza się jako ścieżka do gry. Najgorsze jednak jest to, że port na switcha (nie wiem jak inne platformy) tak ssie, podczas chodzenia się zawiesza i zamula. Kiedy dzieje się jakaś akcja gra potrafi się zawiesić, a na pewno to robi kiedy jest poruszanie się między lokacjami (tam masz takie coś, że masz plansze i poruszasz się między nimi na łodzi gdzie jest animacja płynięcia) i wtedy gra najpierw laguje, a potem zawiesza się, aż nie załaduje nowa plansza. Jestem bardzo rozczarowany, bo spodziewałem się czegoś przynajmniej na poziomie Oxenfree, a dostałem kilka poziomów niżej. Jedyną rzeczą, którą chyba mogę pochwalić w tym tytule, to osoby podkładające głosy.

Pokemon Mystery Dungeon Rescue team DX — w tą grę mam już 2 cyfrową liczbę godzin, a jestem w zasadzie na początku fabuły, która póki co jest niezła. To, czym ta gra stoi to świetny gameplay. Fabuły nie grałem, bo robiłem te dungeony zarówno offline jako misje dla mieszkańców, zarówno jak i online ratując innych graczy. Trochę za dzieciaka na gameboyu w oryginał tego grałem i troszku mi się podobało, ale zbytnio nie kminiłem i kupiłem teraz z ciekawości, by zobaczyć, a to jest meeega pozytywny szok. Kompletnie nie żałuję kupienia za full price na eshopie.

1lajk

Dziś wjechał duży darmowy update do Ring Fit Adventure robiąc z bardzo dobrej gry jeszcze lepszą. Najbardziej jaram się z powodu trybu muzycznego.

Pozdro dla ekipy z Discorda co gra w tej chwili w Borderlandsy. Od 29 maja będziecie mogli to robić na Switchu :smiley:

2lajki

Suddenly wild Star Wars game appears

Damn! Switch jest na ogniu.

Kurde, aż może znowu sobie switcha kupię?

3lajki

Ja czekam na borderlands… Nie miałem szansy orgac na steam to zrobię to na switchu :sunglasses:

2lajki