Myszka do MacBook Pro 2019

Cześć Wąsy! Jaką myszkę bezprzewodową polecacie do Macbooka Pro? Tak do 100 zł.

może trochę się wymądrzę ale już chyba lepiej ogarnąć trackpad. Macbooki mają imho najlepsze trackpady i jak już się nauczysz z nich korzystać to jest to przedłużenie klawiatury. Mi tego brakuje na maxa na zewnętrznej klawiaturze, że piszę i kciukami mogę ogarniać kursor (lub kciukiem i palcem wskazującym) bez dużego odrywania układu rąk od klawiatury. To wyśmienicie przyspieszam pracę na komputerze.

Ja się podepnę pod to co wyżej, bo trackpad na Macu jest 10/10. Aczkolwiek np. jak ktoś lubi czasem pograć to nie wyobrażam sobie robić tego na trackpadzie i podejrzewam że stąd to pytanie :smiley: A jeśli nie to polecam się pobawić trochę trackpadem i ogarnąć gesty itp bo to jest mega rzecz, od klawiatury do touchpada jest odległość tyle co nic i praktycznie nie trzeba odrywać rąk żeby cokolwiek zrobić.

Zgadzam sie z tym, że trackpad jest super. Doskonale zgadłeś po co mi ta myszka - do sporadycznego zagrania w jakąś gierkę.

1 polubienie

ostatnio myszke macowa wydalem kumplowi po 5 latach nieuzywania. trackpad w 100% wystarcza. ja potrzebowalem kiedyś jak ostro w excelu rzeżbiłem rózne rzeczy i wtedy była przydatna, ale od czasu excela 365 nie uzylem jej ani razu.