,,Można nie jeść w ogóle, ale nie można jeść źle’’ czyli gastronomiczne polecajki Wąsaczy

1. Widelec (ale ten na ul. Sienkiewicza, bo na ul. Targowej bywa syfiasto) - super burgery z jeszcze lepszymi frytkami
  2. Chleb i Wino na rynku Staromiejskim - w zasadzie wszystko dobre, ale ja rekomenduje pikantne żeberka
  3. Sushi Poke Go - nie jadłem zbyt wiele sushi w swoim życiu więc nie mam dużego porównania, ale znam kogoś kto jadł :smile: podobno bardzo dobre jakościowo, a w mojej opinii wyśmienite.

Pozdrawiam wszystkie toruńskie wąsy! :smile:

5 polubień

Trattoria Pergamin na Wyki w Krakowie daje radę. Bardzo fajne menu dla dzieci.

@Tadek Jak z młodym stalliśmy przed knajpą, to przypomniał mi się Twój wpis w wątku o hałasie. :wink:

1 polubienie

Ostatnio niestety pomniejszyli porcje, a ceny poszły w górę. Ale jest całkiem ok.

Mieszkałem dokładnie 180m od tej pizzerii :joy::joy::joy:

3 polubienia

Wyki 4ever :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Lanckorona. Arka Cafe. Kilkadziesiąt metrów przed knajpą jest zajebista piekarnia. Kolejka do niej jest nawet o 14 w niedzielę.

2 polubienia

jeśli ktoś lubi pizzę nie tylko jeść ale i robić w domu to polecam ten kurs jak robić pizzę neapolitańską

dostępny tutaj w cenie 99zl (promocja obecnie)
https://warsztatmistrza.pl/produkt/jedrzej-lewandowski/

Edit: dostałem info że promo kończy się 30 stycznia o 20:00
Edit 2: a dlaczego warto? ten gość jest architektem, otworzył jakiś czas temu knajpę, ale nie na zasadzie “mam kasę to otworze biznes i ktoś mi to pociągnie” tylko sam tam pracuje, zajął 5 miejsce we Włoszech w Trofeo Pulcinella 2018 i 6 miejsce na świecie w Olimpiadi Vera Pizza Napoletana 2019

1 polubienie

Jeśli ktoś będzie w Zamościu i będzie miał ochotę na kawę, to z czystym sercem polecam kawiarnię Mazgran. Tylko wpadajcie na zamojski rynek jak temperatura pieprzonej kostki brukowej będzie tak o jakieś 40 stopni niższa. :wink:

1 polubienie