Monitory ­čô║

Dzie┼ä dobry. Poszukuj─Ö monitora do pracy (koduj─Ö) i grania na Xboksie i PC. Mam series S, komp raczej ┼Ťrednia p├│┼éka, wi─Öc wi─Öcej ni┼╝ 2k nie d┼║wignie.

Bud┼╝et jaki mam to 2-2.5k :onion:

Wymagania:

• 27 cali lub wi─Öcej
  • co najmniej 144Hz od┼Ťwie┼╝ania
  • poprawnie skonfigurowany by default (totalnie nie umiem w konfiguracje monitor├│w XD)
  • 2x DP i 2x HDMI albo 1x DP i 3x HDMI
    Opcjonalnie:
  • Byloby fajnie jakby mial PD i obraz po USB-C, ale
  • Dobra wspolpraca z Macbookiem M (jakbym mogl nie uzywac better display to byloby przecudownie)
1 polubienie

Masz tu 27 znacznie poni┼╝ej bud┼╝etu:
https://www.x-kom.pl/p/657424-monitor-led-27-gigabyte-m27q-rev-20.html

ja mam starszy model i nie zamieni┼ébym na nic innego. To co jest dla mnie najwa┼╝niejsze to KVM. A poza tym raczej spe┼énia Twoje oczekiwania. Jak chcesz dobi─ç do limitu kasowego toÔÇŽ znajdziesz wi─Ökszy.

1 polubienie

Wygl─ůda super! Dzi─Ökuj─Ö za polecajk─Ö!

Kto┼Ť chyba na forum sprzedawa┼é co┼Ť co spe┼énia┼éo wymagania

1 polubienie

Zam├│wi┼éem i przyszed┼é, ale troch─Ö nie rozumiem jak ten KVM dzia┼éa + m├│j kabel USB C nie daje obrazu (tylko ┼éaduje Maca). Masz do polecenia jaki┼Ť przew├│d kt├│ry by mi ogarn─ů┼é obraz i pr─ůd naraz? Wtedy by┼éoby idealnie.

Co do KVM to jedyny usecase kt├│ry mam dotyczy┼éby Xboxa, my┼Ťlisz ┼╝e da┼éoby si─Ö to ustawi─ç?

Ja u┼╝ywam na dw├│ch kompach i wtedy jest to naprawd─Ö mega u┼╝yteczne bo masz mysz i klaw podpi─Öte pod monitor a dzia┼éaj─ů Ci na obu kompach. Je┼Ťli chodzi o kabel to musisz kupi─ç jakie┼Ť USB-C, kt├│re d┼║wiga minimum 100W. Jak u┼╝ywa┼éem s┼éabszych to obraz si─Ö nie transmitowa┼é.

Ja obecnie u┼╝ywam takiego:
https://www.euro.com.pl/kable-do-telefonow/unitek-kabel-usb-c-10gbps-4k-60hz-100w-1m-cza.bhtml?gad_source=1&gclid=Cj0KCQiA67CrBhC1ARIsACKAa8QR8Ywx7PR01V4l9h3a_KzwGDoZp33ORAMl5p6KTFxxbNl8xfVyiYMaAnpBEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Dzi─Ökuj─Ö. Je┼╝eli mi si─Ö uda ustawi─ç KVM ┼╝eby dzia┼éa┼é naprzemian z PC i XBoxem, to nie wiem co jest grane z t─ů cen─ů, wspania┼éy jest ten monitor XD

Wiesz, to nie jest jaki┼Ť renomowany producent monitor├│w. W czym innym si─Ö specjalizuj─ů. Tak sobie t┼éumacz─Ö t─ů cen─Ö. Dla mnie trudno o co┼Ť lepszego w tej cenie.

1 polubienie

100W i minimum 10Gbps data.
Nie wszystkie kable 100W maj─ů 10Gbps.

2 polubienia

Tak co┼Ť mi si─Ö wydawa┼éo, ┼╝e zabrak┼éo mi jakiego┼Ť parametru. Racja Panie.

1 polubienie