🖥 Mój setup

No kabel był robiony z myślą, że myszka będzie pomiędzy. Przez co klawiatura byłaby szerzej rozłożona. Czasem ustawiam tak, czasem tak jak na zdjęciu. To jest zwykły minijack trzy pinowy.

1 polubienie


Praca praca :slight_smile:

Magier Fakier

W sumie do domowych setupów był już temat 🖥 Mój setup - #9 przez pawelorzech

2 polubienia

No właśnie na skrajnie prawym bo od okna, jakby był na lewym to każdy przechodząc na dworze by widział a tak zza winkla nie widać, a i jak ktoś do mnie przyjdzie to ten lewy mu zasłania trochę :smiley:

1 polubienie

Połączyłem tematy.

2 polubienia

teraz na to zerknąłem… ta różowa tinta wyświetlacza Ci nie przeszkadza? :smiley: Umarłbym. Ja raz strąciłem macbooka z sofy jak się z dzieckiem bawiłem i mam małą wgniotkę na klapie, która niefortunnie uciska na matrycę od wewnątrz powodując lekki light bleed. Prawy górny róg przy ciemnym tle ewidentnie ma nierówne podświetlenie, którego nie widać już przy szarościach, ale wiedząc, że to tam jest to dostaję choroby jak siadam do kompa :smiley:

Nie zauważyłem jej na początku. To iPhone kombinował z zdjęciem. Tak to wygląda jak ekran jest na większej powierzchni zdjęcia.

1 polubienie

Uffff :wink:

P.S. 4k, full hd? Ile cali?

DELL U2412M 24" FullHD

A dziś biuro w Warszawie…
I wreszcie jest komfort pracy!

Zasłoń lepiej tego Outlooka po prawej.

3 polubienia

Usunąłem zdjęcie @TReznor tak na wszelki wypadek.

2 polubienia

Dzięki Paweł. Ale specjalnie się przyjrzałem czy nie ma tam nic zdrożnego. Tajemnicy firmowych nie zdradziłem!
Pozdro! Zaczynam weekend!!!

Ostrożności nigdy za wiele! :slight_smile:

1 polubienie

I wstawiłem fotkę bez outlooka.
EDIT: a nie… nie wstawiłem. Hue hue

2 polubienia

Dziś do setupu dołączył mstand, klawiaturka i gładzik. BDB.

9 polubień

Daje lajka, ale niechętnie, bo te białe klawisze obok czarnego gładzika…

2 polubienia

W ogóle to chciałem zauważyć, że masz kozacki wiatraczek. :love_you_gesture:t2:

1 polubienie

Jak się korzysta z 15 calowego ekranu jako drugi monitor, który jednak jest zdecydowanie dalej od oczu niż przy typowej pracy laptopowej? Wygodnie? Nigdy tak nie korzystałem z kompa, ale to głownie przez to, że nie był na wysokości oczu, a taki stand pewnie znacznie zmienia ergonomię, pytanie tylko jak z rozmiarem…