🖥 Mój setup

Wjechało regulowane biureczko od IKEA i nawet fajnie to zaczyna wyglądać. Teraz jeszcze zacząć tam pracować, a nie przy stole w kuchni :rofl:

1 polubienie

Mam od ~5 lat i polecam, po paru przeprowadzkach ciągle jak nowa. :sunglasses:

Jedyne czego żałuję praktycznie od drugiego dnia po zakupie to fakt, że nie zdecydowałem się na elektryka. Ale przynajmniej już wiem, że nigdy więcej tego błędu nie popełnię. :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Oo, są jeszcze dostępne? Polowałem na nie, ale rzekomo mieli je wycofać.

Nie, nadal są dostępne:

W zasadzie masz racje i kolega wyżej tez ma racje :wink: wycofali je, nie było ich chyba 2-3 miesiące i od lipca wróciły chyba w nowych cenach (chyba niższych). Myślałam o elektryku ale były tylko większe, a ja potrzebowałam 120x70 :slight_smile:

Widziałem tutaj lajka, więc postanowiłem zaktualizować swój setup. Teraz to wygląda tak:

Na biurku z dużym ekranem mam komputer pracowy, na biurku obok - komputer “prywatny”. Czasami przeciągam macbooka pod duży monitor, bo wystarczy jeden pstryczek na usb-c i jest wszystko podłączone pod drugi komputer. Bardzo fajnie to działa.

Na łóżku i tak dalej mam burdel, ale to jednak biuro - są tam rzeczy do wysłania, plecak i tak dalej. A kable - widoczne na podłodze - są do niej przyklejone, więc nie majtają się pod nogami:)

13 polubień

Co to za pstryczek?

Rozumiem, że na szerokątnym odpalasz kilka okien równocześnie? Jak się sprawdza taka opcja w codziennej pracy? Jeszcze do niedawna pracowałem na dwa monitory, ale zauważyłem, że strasznie mnie to rozprasza (zerkałem to na jeden to na drugi, żeby nic mnie nie ominęło), więc ograniczyłem się do jednego monitora.

1 polubienie

Ładnie :heart:
Co to za klawiatura?

4 polubienia

W monitorze jest hub usb-c.

Ja muszę pracować na wielu dokumentach naraz, więc parę okien mam non stop otwartych i sprawdza się to super teraz.

To jakiś logitech, ale nie polecam i będzie do zmiany na microsoft ergonomic keyboard albo na coś od logitecha ale nie mechanicznego

1 polubienie

Co to jest koło prywatnego w słoiku?

Moje OCD tak głośno krzyczy i wije się w bólach…

2 polubienia

Wygląda jak Yankee candle

A może to budyń, albo hodowla jedwabników? Orzech potrafi zaskakiwać.

1 polubienie

Yankee Candle :smiley:

1 polubienie

@pawelorzech Co to za model monitor?

Philips 346P

1 polubienie

Dziś wjechała lampka na monitor więc mały update:

Z samą lampką:

Wiejskie disco mode:

19 polubień

Co to za lampka?, przymierzam się do jakiejś Xiaomi z bezprzewodowym sterownikiem.

1 polubienie

To ta:

https://www.alza.cz/xiaomi-mi-computer-monitor-light-bar-d6298179.htm

Sterowanie ciepłe > zimne + dimmer z bezprzewodowym sterownikiem

3 polubienia