Mikrofon USB do 150zł

Cześć wszystkim,
Jak wiadomo, ilość pracy zdalnej nie spada, a mi się akurat zbiera do coraz większej ilości telekonferencji, to fajnie byłoby mieć jakąś opcję, żeby rozmówcom uszy nie więdły. Potrzebuję 2 sztuk mikrofonu na USB, najlepiej, żeby w tej cenie jeszcze było ramię, ale jeśli będzie taki, że trzeba mały statyw jak w Samsonie Go Mic, to nie ma tu problemu. Koniecznie USB, bo z kolegą operujemy na laptopach, nie mamy miejsca na interfejsy ani nic w ten deseń. Dodatkowym atutem jest mobilność, ze względu na częste przenoszenie się (akademik-dom, kilka godzin autobusem/pociągiem)
Z góry dzięki.

Mały edit: używany sprzęt jak najbardziej wchodzi w grę

Aktualnie używam Mozos mkit 700 za 180zł z ramieniem (jest w porządku, więcej raczej o nim nie powiem, bo to moje pierwsze), koszykiem, pop filtrem i gąbką do nakładania na mikrofon (nie pamiętam jak to dokładnie się nazywa). Jakoś świetna, jedyny minus to brak fizycznego wyłącznika (nad czym trochę ubolewam). Jeśli chcesz wersję ze zwykłym statywem, to mkit 900 pro to jest dokładnie to samo jeśli chodzi o wnętrze i dostaniesz go za 170zł nowego, więc myślę że używane znajdziesz w jeszcze lepszej cenie. Wejście usb-a do komputera i usb-b do mikrofonu.

1 polubienie

temat, przynajmniej dla mnie do zamknięcia - wziąłem mozosa mkit-900 pro, dzisiaj odebrałem z paczkomatu i na ten moment jestem zadowolony

1 polubienie