Miejsce w rodzinie Youtube Premium [szukam]

No ja albo VPN do domu (wtedy nie mam reklam, bo adblock) albo na telefonie (a wtedy adguard robi robotę).
Ale przyznam się szczerze, że coraz rzadziej korzystam z przeglądarki, podobnie jak z jakiś aplikacji, cofam się w rozwoju i coraz więcej konsumuję przez RSS jak lata temu :smiley:

Na ile jest to bezpieczne? W końcu konto Google to prawie świętość dzisiaj.

Możesz więcej napisać o tym jak blokujesz reklamy na YT z użyciem OpenWRT. Z tego co mi wiadomo nie ma takiej możliwości od ładnych kilku lat.

1 polubienie

Teraz nie sprawdzę czy nadal to działa, bo openWRT stoi w domu w PL a ja teraz w UK siedzę :confused:
Ale z tego co kojarzę to nic nie wyskakiwało mi w trakcie oglądania (fakt, nie jestem fanem YT więc korzystam 2-3 razy w roku jak muszę :P)

Anyway - nic nie robiłem specjalnego, mam zainstalowanego adblocka, dodanych kilka list i wymuszenie korzystania z lokalnego DNS.

No to w takim razie pewnie trafiałeś na filmy bez reklam, bo nie ma obecnie możliwości blokowania reklam na YT po listach domen (czy to hosts, czy adblock lists).
Jedyna opcja to adblock w przeglądarce, YouTube Vanced albo pobieranie filmów do pliku.

1 polubienie

Niestety nic nie wyszło z próby połączenia się przez VPN więc wciąż szukam miejsca w polskiej rodzince YT :smiley:

Czy tylko mnie poza dręczeniem w aplikacji uraczyli także na mailu?

Szukam miejsce w rodzinie YT, na dłużej, gdyby ktoś miał proszę o PW.

Szukam jednego miejsca w rodzinie z YouTube Premium:) Prośba o priv.

Temat sie szybo rozwiązał:), znalazłem rodzinę:), póki co jestem juz przygarnięty:)

W sumie to i ja chętnie się do kogoś dodam, bo ostatnio coraz więcej oglądam i coraz więcej reklam widuję…

EDIT założyłem nową rodzinkę i mam już komplet, dziękuję za to forum :heart:

Też chętnie dołączę do rodzinki :slight_smile:

1 polubienie

Chętnie dołączę do rodzinki. :sunglasses:

1 polubienie

Również dołączę. Mam już dosyć reklam!

1 polubienie

Także chętnie dołączę :slight_smile:

Jeśli ktoś ma wolne miejsce to ja też chętnie

Ja też chętnie dołącze. :slight_smile:

Ja też! Te reklamy to dramat.

Mam wolne miejsce, ale wiele osób chciało dołączyć i odrzuca ich ze względu na lokalizację. Bo zrobiłem jakiś myk, że mam brytyjski YT, a płace w złotówkach. Jak ktoś jest chętny się pomęczyć to zapraszam.

kumple mają 3 miejsca na premium
płatność na konto
płatność 6zł do 22 każdego miesiąca

W razie czego można pisać priv, powinienem odpowiedzieć dość szybko, ale robię tu tylko za proxy xD

[CLOSED]

2 polubienia