⌚ Mi Band 4 + iPhone

Mibandowcy, nie synchronizuje mi się z health.app badane co 10 minut tętno na mibandzie :frowning: help

Potrzebujesz tej appki: AmazTools

Tam robisz sync i gotowe.

Dziwna ta appka, nawet nie poprosiła o dostęp do health.app :confused:

Szybkie pytania:

  1. Czy ma sens noszenie go na prawej ręce? Da się tak zrobić żeby ekran nie dublował normalnego zegarka?
  2. Jak wyglada sterowanie PocketCasts z tego banda?
  1. Wyłączyć można po prostu wybudzanie poprzez podniesienie ręki + zmienić tarczę na taką bez funkcji zegarka, bo dziwnie by to wyglądało imo

Ja mam pytanko czy wam też budzik po prostu rano puszcza 4-5 wibracji i się wyłącza? Nie ma opcji żeby mnie to dobudziło :smiley: i w ogóle brakuje mi tej funkcji smart pobudki, bo w MiFit po prostu ustawiam godzinę i opaska wibruje dokładnie w tym momencie.

Jak działają wam powiadomienia? Często wychodzę z pokoju bez telefonu, opaska się rozłącza, dostaję na telefon kilka wiadomości na WhatsApp i SMS i kiedy przychodzę do pokoju opaska odzyskuje połączenie ale nie pokazują mi się wiadomości które dostałem, przez to muszę sprawdzać telefon. Kolega, który ma androida twierdzi, że jeśli ma taką sytuację, to po połączeniu opaski z telefonem od razu ma info na Mi Bandzie o nieodczytanych wiadomościach. Można to jakoś ogarnąć na IP żeby było tak samo?

Nie wiem jak to robi kolega, ale ja na Andku jak odejdę od telfonu i stracę połaączenie to po odzyskaniu połączenia nie dostaje zaległych powiadomień.

No to muszę go jeszcze dopytać, może mnie wprowadził w błąd. A ktoś wie jak się w takiej sytuacji będzie zachowywał AW4? Czy po odzyskaniu połączenia z telefonem powiadomi mnie z automatu, że coś przyszło na telefon? Trochę wkurza, że IP nie ma diody powiadomień ani aod.