⌚ Mi Band 4 + iPhone

Ktoś używał mi banda z iPhone?

Mocno rozważam zakup czwórki która jest już dostępna u skośnookich przyjaciół.

Zastanawiam się jak będzie sobie radzić w parze ze sprzętem Apple.

Ja używam od ponad roku, bardzo dobrze się sprawdza. Jedyny minus jest taki, że dane w Health.app nie pojawią się dopóki nie zrobisz synchronizacji ręcznie przez apkę mi fit. Ale poza tym - jest super :slight_smile:

Podpowiem tyle, że apka mi fit o wiele lepiej działa na ios niż na xiaomi mi6. Miałem spore problemy i z mi fit 2 i z waga, na ios wszystko śmiga.
Dziwne.

Ja też ok. pół roku korzystam z 3-ki (+ iP). Kilka razy miałem zawiechę apki od Xiaomi, tylko usunięcie i dodanie od nowa opaski pomagało. Po aktualizacji aplikacji kilka tygodni temu jest już ok, nie było żadnych większych bugów.

Ja używałem IP z miband2, potem miband3 teraz z amazfitem - wszystko przez apkę mi - i działa bez problemów. Co ciekawe potwierdzam ze z androidem nie działa tak dobrze - siostra miała telefon xiaomi i miała masę problemów aż się na IP przesiadła i zaczęło działać.

Ok, dzięki. Chyba się skuszę na 4. w takim razie. Pierwsze opinie jakie znalazłem w sieci https://www.instalki.pl/aktualnosci/hardware/36371-xiaomi-mi-band-4-opinia.html są pozytywne :wink:

Od wtorku moge sie cieszyć Mi Bandem 4, pierwsze wrazenie przy polaczeniu z iPhonem 7 Plus ( ios 12.3.1 ) naprawde świetne :raised_hands:
Jedynie szkoda, że niewiele aplikacji jest wspieranych przez powiadomienia - te popularne wiadomo są - Messenger, Whatsup, Instagram.

Jeśli ma ktoś konkretne pytania, moge sprawdzić daną funkcjonalność :raised_hands:

2lajki

Ja mam - czy da się ustawić inny domyślny ekran niż zegarek?

Niestety na ten moment nie widze takiej opcji. Jedynie są style do wyboru ale i tak są to ekrany glowne z godziną badz pulsem i ilością krojków

1lajk

Zobacz czy się nie da używając aplikacji AmazTools

Wybacz ale na ten moment nie chce uzywać mniej oficjalnych rozwiazań.

Szczerze? Nic to nie zmienia poza tym że dodaje kilka opcji których nie ma w oficjalnej apce - bo firmware zostawiasz ten sam :smiley:

Kupiłem Mi band 4 i mam problem z ustawieniem języka na angielski,zamawiałem wersję EU. Język angielski pojawia się po zmianie na iPhonie język region na angielski po powrocie na język polski w iPhonie opaska wraca do języka chińskiego? W aplikacji Mi Fit nie ma możliwości zmiany języka.

Prawdopodobnie w takim razie nie jest to wersja EU. Tak się zachowują chińskie wersje, dopóki nie będzie aktualizacji z innymi jezykami to możesz mieć problem.

Napisałem do mainfrenda i odpisał że mam być spokojny bo wyjaśnia sprawę;)

https://www.instalki.pl/aktualnosci/hardware/36961-xiaomi-mi-band-4-jezyk-polski-juz-dostepny.html[Mi Band 4 po polsku. ] I jest polski język w Mi Band 4 związane jest to z oficjalną sprzedażą opaski w Polsce zaczynającej się dzisiaj 01.08.2019

1lajk

Korekta narazie z poziomu androida :confused: ale pewnie na dniach także z iPhone.

Ile zaoszczędziłeś kupując od majfrenda (i tracąc gwarancję) ?
Z ciekawości pytam, jaka różnica że warto ściągać z Chin.

119,93zł wysyłka z magazynu w Polsce.

2lajki

można było kilka dni temu kupić za 100 zł, był kupon zniżkowy na AliExpress.

1lajk