Masowa wysyłka maili

Cześć Wąsacze :raised_hands: :sunglasses:

chciałem podpytać się was o bardziej masową wysyłkę maili z ofertą na główne maile firmowe - info@* contact@* itp…
Na codzień korzystam z Gmass’a, ostatnio @pawelorzech wspominał o MailMeteor. Zwykle sam wysyłałem przez Gmass’a prośby o wyceny do firm i nie miałem takich rozterek odnośnie spamu.

Czy można jakoś sprawdzić czy wiadomośći na pewno nie trafią do spamu ? albo zmniejszyć prawdopodobieństwo, że tak się stanie?

Sprawdź to: https://www.mail-tester.com/ :smiley:

1 polubienie

okk, dzięki sprawdzę :smiley:

@6ghost9 coś tam wspominał w podcaście, że newslettery rozsyła to może jakoś pomoże?

Kluczowe są dwie rzeczy: system z jakiego wysyłasz i domena.

My akurat korzystamy z GetResponse i oni maja dość fajne wsparcie szczególnie na początku (przy pierwszej wysyłce trzeba „rozgrzać bazę” np.) - jak dobrze się zorganizuje pierwszy mailing to domena nie powinna trafić na czarną listę. Przy okazji sam GR też zgłasza daną domenę do białych list i informuje czy weszła, czy nie.

Nie wiem jak jest u innych, ale na pewno korzystanie z dużego providera do wysyłania newsletterów bardzo usprawnia proces.

@6ghost9 jeśli chodzi o system możemy sie dostować. Aktualnie korzystamy z maila z dhosting + gmail jako sam client poczty i swego rodzaju kopii.

Właśnie szkopół w tym, że nie chcemy organizować newslettera. Bardziej konkretnie spersalizowane maile na skrzynki ogólne firm ala info@* wysłane z naszych firmowych adresów ( konkretnej osoby )

Zazwyczaj przy wysyłce masowej korzystałem z Gmassa, tylko obawiam się wpadnieciu do spamu.

( z GetResponse kiedyś korzystałem, spoko narzędzie. Spoko jest jeszcze FreshMail )

Myślę, że każdy system da się dostosować do Waszych potrzeb. Maile można wysyłać jako konkretny adres (imienny). Nie wiem na ile możliwe są personalizacje (tu zrobiłbym dodatkowy research na pewno). Mail meteor w naszym przypadku zrobił robotę! :slight_smile:

1 polubienie

@6ghost9 Obczaje temat ale fakt raczej dobra personalizacja w danym narzediu.Dzięki za rady. Dam znać jak wyszło :raised_hands::sunglasses:

2 polubienia