Mam kwarantanne 2tyg od wczoraj - AMA

!!! Bardzo dobry artykuł i do tego świetnie “zobrazowany”!

Wszyscy tu macie prenumeratę WP?

Nie mam, ale przynajmniej do tego artykułu był za free.

2 polubienia

Jak tam sytuacja? Coś lepiej u was?

Wszyscy zdrowi :sweat_smile: zadzwonil tata wczoraj na sanepid i powiedzieli ze nie musimy siedziec w domu ale zalecają trzymać się wytycznych. Takze jest ok :slightly_smiling_face:

20 polubień

No to pisze żeby sprawdzić co u Was. Zdrowi?

1 polubienie

Jak najbardziej :slightly_smiling_face: dzięki!

1 polubienie

Powinienes miec w stopce, zamiast suwaczka ciazowego, suwaczek koronawirusowy :wink:

2 polubienia

To i ja może bym sobie taki szwaczek wczepił
Już trzeci tydzień siedzę na dupie bo miałem objawy ale bez testu No i wszystko idzie ku dobremu

A wy jak tam?

1 polubienie

Również siedzę na dupie pomimo braku objawów. Od lat pracuję z domu i zdarzało mi się nie wychodzić dalej niż do sklepu np. przez 2 tygodnie, gdy była fatalna pogoda. Akurat ostatnio pogoda jest idealna do spacerów czy jazdy na rowerze, mimo tego zagryzam zęby i siedzę. Oczywiście regularnie trochę ćwiczę, mimo tego obserwuję jak brak intensywniejszego ruchu i wychodzenia wpływa ujemnie na moje samopoczucie, ale w porównaniu ze znajomymi zamkniętymi w domach z małymi dziećmi, to prawie wakacje :wink:

Jak sytuacja się uspokoi, kupię sobie orbitreka, nawet gdy kwarantanna się nie powtórzy, przyda mi się w zimie :+1:

2 polubienia

Mam wrażenie że wielu ortopedów by się z tobą nie zgodziło.

Edit: serio jest to tak nie na temat, że zostało oflagowane? Bo dla mnie ćwiczenia stacjonarne i ich wpływ na zdrowie są jak najbardziej związane z siedzeniem w domu.
Ale ja to truskawki cukrem…

3 polubienia