Magic The Gathering

"
-panie doktorze, znajomi nabijają się ze mnie, że lubię naleśniki…
-o proszę, ja też lubię naleśniki!
-tak?!? To zapraszam, mam ich całą szafę!!"

3 polubienia

Jakby to powiedzieć… Mogliśmy zrobić ten segment. W Bonusie dla Patronów Nagranego.

4 polubienia

czekammmm

2 polubienia

+1

1 polubienie

Walczyłem o zrozumienie dla ludzi z początku drogi. Przyda Wam się tylko wiedzieć, że praktycznie nie ma jakichkolwiek ruchu na polu gry w Magica bez “waluty”, która pozwala wykładać karty do gry. Robi się to za pomocą kart zwanych landami - one dają mana. Mana jest właśnie tą walutą Magica. Istnieją ograniczenia tego ile takiej waluty można pozyskać w jednej rundzie. Reszta powinna być zrozumiała już bez jakiejkolwiek dalszej wiedzy.

1 polubienie

Kodziki do areny, najlepiej dodawać przez stronę wizzardów

Cóóóóż stwierdziłem, że kooperacja z WH40k to idealny moment na rozpoczęcie przygody z EDH i kupiłem w przedsprzedaży:

2 polubienia

Tam będą wspaniałe karty, już się czaję na to… chyba wezmę jeden, ale wezmę ten taki w foilu, bo jednak wyjątkowa sytuacja

Polecam się śpieszyć bo szybko schodzą. Ten w foilu może być dobrą inwestycją ale prawie 700 pln to nie mój budżet na początek przygody :smiley:

1 polubienie

Ja też zastanawiałem się nad tym dodatkiem (?), ale póki co skusiłem się na najnowszy Secret Lair :grin: