Magic Mushroom Mouse

W końcu ktoś przeredesignował okropnego Magic Mouse’a: Kevin Clarridge (@clarridge) • Zdjęcia i filmy na Instagramie

Ciekawe, czy projekt powstanie w najbliższym czasie. Jakby nie było debilnego ładowania kablem od spodu, działające gesty i kształt, który nie wywołuje zespołu cieśni nadgarstka, to ja biere!

już widzę te słowa niezadowolenia … “to nie to co MX …”, “Jak można robić port ładowania od spodu…”, “te kratki na spodzie będą zbierać cały kurz z biurka…”

czemu to tak boli ludzi że port do ładowania jest na spodzie? :thinking: ona się ładuje w 2 min i to daje 9h używania, w trakcie srania zdąży się naładować więcej :man_shrugging:

czemu to tak boli projektantow aby zrobic port ladowania normalnie z boku, a nie zupelnie bezrozumnie z dolu.

bo znając życie padnie w momencie, w którym nie masz na to czasu albo nie masz kabla, a najprawdopodobniej obie z tych sytuacji zajdą w jednym czasie

1 polubienie

Proszę Cię, nie masz kabla na stałe przy kompie? serio? jakoś nie chce mi się wierzyć że nie znajdziesz choć jednego pod ręką.

Padnie w momencie akurat jak potrzebujesz :exploding_head:

“will get a warning when it is down to about 5%. That is enough for you to work a whole day plus before your mouse goes to sleep. On top of that, if you put the mouse on charge it will charge sufficiently for a two to three days in 5 minutes”

szukanie na siłę dziury w całym i tyle, tak samo jak z apple watch argument że działa dzień na baterii i nie ma kiedy naładować, te baterie są tak małe i tak szybkie że wystarczy kilka min i dostają boost, szczególnie jak stan baterii jest bliski 0% to ładuje się szybciej niż jak ma np. 80%

1 polubienie

Wyglada jak kapeć xD

2 polubienia

Czyli ma coś wspólnego z Apple :stuck_out_tongue: ich produkty wyglądają jak tarka do sera czy opakowanie na tampony, wiec wszystko się zgadza :+1:t2:

1 polubienie

No ale jak nie masz kabla, to co za różnica, czy port jest z dołu czy z boku? :wink:

Bo go widać, co kłuci się z poczuciem estetyki Apple.

2 polubienia