MacBook Pro 16 - grzanie

Hej, hej Wąsacze!
Od października posiadam MacBooka Pro 16 w podstawowej konfiguracji. Początki naszych “relacji” były ciężkie - trochę potrwało, zanim zakończyło się indeksowanie plików. Korzystam z niego jako podłączonego do zewnętrznego monitora (rozdzielczość WQHD). Podpinałem zarówno poprzez USB-C, jak i HDMI (mam przystawkę na USB-C z GreenCella). Przyznam Wam, że o ile maszyna wydajna, to po 10 minutach pracy na zewnętrznym monitorze zaczyna rozkręcać wiatraki. Mac jest jest wtedy zamknięty. Obudowa na górze, jak i pod spodem, robi się ciepła. Wystarczy kilka kart w przeglądarce (Safari), otwarty Spark, Spotify i grzanie rozpoczęte. Przez to komfort pracy jest taki sobie. Jak Wasze odczucia z obcowania z tym sprzętem? Wasze MBP Pro 16 też tak szybko się robią ciepłe?

Bardzo krótko odpowiem: tak. Bardzo ciepłe i bardzo szybko i zupełnie się tym już przestałem przejmować.

1 polubienie

No dobra. To powiedz mi Pawle, czy Ty podpinasz swojego kompa przez USB-C do monitora i w ten sposób ładujesz, czy zasilacz i do monitora po HDMI?

Ładuje osobno. Więc mam jeden dongiel na monitor. A ładowarkę w drugi port

Dzięki za odpowiedź!

Ile wytrzymuje wam bateria w MacBooku pro 16?

Zależy co na nim robię XD

Mój podczas pracy (kompilacja itd.) wydaje mi się że pociągnie 5h - jeszcze nie rozładowałem go do spodu, ale mniej więcej po 2,5 godziny mam koło 50%.

mój na przeglądaniu internetu pociągnie jakieś 5/6h strasznie słabo :pensive: