Mac-os - ratunku :)

Dobry wieczór,

Mam pytanie odnoście Mac-os bo to co się czasem dzieje doprowadza mnie do szału :frowning: - jest tak że mam macbooka i drugi monitor podłączony przez thunderbolt - problem polega na tym iż jeżeli na powiedzmy ekranie lapka mam np netflixa odpalonego na pełnym ekranie (film przechodzi na jakby wirtualny pełny ekran z boku ekranu pulpitu ) to praktycznie zawsze gdy przełączam się np w lightroom na jakiś panel boczny czy z develop na library czy odwrotnie to na ekranie lapka odpalony film z pełnego ekranu przechodzi na ekran pulpitu i to strasznie drażni ;( - jak to można ogarnąć?

Mam nadzieje ze zrozumiałe to opisałem ale ciężko to jakoś wytłumaczyć.

Pozdrawiam

sprawdź czy działa Ci tak samo denerwująco z YT na fullscreen lub HBOgo.
Mam wrażenie, że jest to albo kwestia osobliwych ustawień lightroom albo w ogóle cecha Netflix. Jestem w szoku, że możesz odpalić ntflx mając 2 monitory (może to kwestia thunderbolt. Ja mam 2 monitor thunderbolt->hdmi i jak próbuje włączyć film na ntflx to wyrzuca błąd, że nie mogę mieć dodatkowego monitora.

U mnie wszytko działa super też mam kabel thunderbolt / hdmi choć kosztował majątek :slight_smile: ale działa i zero problemów - jedynie ten co opisałem