Mac mini (M1/16GB/256) + Magic Keyboard + Magic Mouse (1,5-miesięczny)

Cześć!

Sprzedam tytułowy komputer czyli Mac Mini w konfiguracji:

  • Apple M1 (8-core CPU, 8-core GPU)
  • 16 unified memory
  • 256 GB SSD

Sprzedaję cały zestaw, czyli pudełko, papierki, kabel zasilający i oczywiście sam komputer. Mac Mini jest w stanie idealny, stoi sobie na biurku od początku czerwca. Używany może z 3-4 razy.

W zestawie, poza Maciem Mini, jest Magic Keyboard i Magic Mouse. Klawiaturę i myszkę kupiłem od znajomego jakoś w zeszłym roku (jako nówki, były w zestawie z iMaciem 27 5k).

Komputer odpaliłem na początku czerwca (widać na screenie okres gwarancji). Można dokupić Apple Care jeśli komuś zależy. Sprzedaję z powodu konieczności przesiadki na komputer mobilny (jeśli ktoś chciałby się wymienić na Macbooka M1 z moją dopłatą - jestem otwarty na propozycje).

Nie mam opcji wystawienia faktury.

Cena: 3749 zł z wliczonym paczkomatem. Możliwy odbiór osobisty we Wrocławiu.





5 polubień

Bardzo uczciwa cena! Gdyby z iMac 5k się dało zrobić monitor do tego cacka to bym się poważnie zastanowił (jedynie ten dysk mi przeszkadza - w sensie ze mały) ale to chyba można jeszcze obejść bootowaniem z zewnetrznego? (Czy już ze względów bezpieczeństwa nie ma takiej opcji i trzeba po prostu zrobić external storage?)

1 polubienie

Szczerze - nie mam pojęcia. Pewnym jest, że są na rynku kieszenie pod USB-C, które po włożeniu weń dysku nvme robią robotę. :slight_smile:

tak, to na pewno. Ale obiło mi się coś swego czasu, że ten mój iMac jest ostatnim bez T2 i dlatego można bootować z zewnętrznego. Potem właśnie ten “procesor bezpieczeństwa” blokował taką możliwość.

1 polubienie

Sprzedany. Można zamknąć.

1 polubienie