Lokalizowanie Dziecka

Mogę Ci sprzedać SE 1 gen :wink:

No to szybki update. Po przeanalizowaniu Waszych rad, zakupiłem Młodemu używaną 8, i od razu powiem, to była dobra decyzja. Lokalizacja działa idealnie, mało tego, mam pełny wgląd ze swojego konta w to co Młody robi na telefonie, ale najlepsze jest to, że mogę mu zdalnie ograniczyć tak naprawdę wszystko, zaczynająć od konkretnej gry, po ilość czasu na daną aplikację, czy dostęp do wszystkiego. Super rozwiązanie dla rodziców. Polecam :wink:

6 polubień

no i lans wsrod kolegow :wink:

Żaden lans, Bronił się rękoma i nogami bo fortnita brak, takie czasy :wink:

6 polubień

moze nie do konca w tym temacie ale podobnym
mam inna sprawe aczkolwiek chce miec opcje lokalizowania najmlodszego w rodzinie
niedlugo przejdzie pod opiekie niani i zastanwiam sie czy jest jakies sensowne urzadzenie do lokalizowania np wozka…cos jak tile ale zeby dzialalo zawsze ?

Są takie dla psów do smyczy. Ale mają wiele ale - muszą być połączone, choćby przez bluetooth, z telefonem by wysyłać lokalizację. Pewnie będzie Ci trudno znaleźć coś małego z modułem SIM i jeszcze żeby trzymało baterię.

1 polubienie

Tak. Lokalizator GPS. Taki jak do samochodów się stosuje. Szukaj w sklepach “szpiegowskich”.

1 polubienie

Ewentualnie coś takiego.

3 polubienia

Odswiezam temat (tak wiem, nalezy sie order zlotej lopaty), bo obecnie szukam lokalizatora z GPS do auta. Polecicie cos jeszcze poza tym co @Martin_Fox podal powyzej?

jakiś czas temu naviexpert wysyłał promkę na takie urządzenia https://telematics.naviexpert.pl/