Logitech MX Master 3 - tabs Chrome issue

Posiadacze tej mychy.
Wkrzua mnie, że scroll pod kciukiem w złą strone zmienia zakładki w Chrome.
Bardziej naturalnie dla mnie jest, że jak kręce w górę czyli de facto w prawo to zakładki powinny iść w tę stronę, a tu dupa idą na opak bo w lewo. Nie jestem w stanie się do tego przyzwyczaić bo jest to mega nienaturalne. Szukałem w ustawieniach Logi, ale nie znalazłem żeby to można było zmienić nawet w apce Chrome…
Kogoś z was może też dopadła ta bolączka i ktoś z was ją rozwiązał? :smiley:

win czy mac?

edit.

w sumie nie wiem czy to wszystko jedno… Czy masz zainstalowany oddzielny profil do Chroma? Czy nie da sie ustawić aby taby były scrolowane tylko przy kółko kciukowe? (u mnie na żadnej przeglądarce nie scroluję tabów kółkami więc nie wiem jak to działa)

U mnie scrolluje poiprawnie, ale możesz shorkeye przypisać dowolnie:

Przesyłanie filmów z iPhone to jakiś kurwa dramat, mov nie da się tu zgrać na forum.

Chodzi o to jak na filmie, kręcę rolką w dół, jak dla mnie to ruch w lewo, a karty w chromie zmieniają się w prawo.
Czyli zamiast kręcąc rolka w dół powinienem mieć:
eskarock → antyradio → muzofm → rmf
to mam
rmf → muzofm → antyradio → eskarock

wiem może to pierdoła, ale nie da się chyba tego inaczej ustawić :confused: Trzeba przypisać inna rolę tej rolce :stuck_out_tongue:

ok, potestowałem. U mnie działa. W sensie wiem jakie ustawienia robią jak u Ciebie i jakie jak powinno być.

Przesyłam jak powinno być, żeby scroll down był w lewo a up w prawo. Testowałem - działa.

5 polubień

Jak wyżej, u mnie działa jak powinno. Chyba to, że masz w ustawieniach działanie tej rolki odwroconebyloby najprostszym wyjaśnieniem (jeśli nie globalnie to może oddzielnie w profilu chrome)

1 polubienie

Jesteś wielki, dzięki, już chyba ze złości nie zwróciłem na to uwagi :slight_smile:

1 polubienie