Logitech i ich polityka gwarancyjna

on jest niby dostępny, ale nie da się dodać do koszyka

U mnie wyskakuje napis ‘wyprzedane’ jak wybiorę US albo UK. Reszta dostępna.

1lajk

True

przekonałeś mnie. Właśnie szukam sobie jakiejś używanej żeby potestować czy mi klawisze będą odpowiadać. Najwyżej sprzedam :smiley:

1lajk

Ok, spojrzałem w firmowy system i faktycznie w całej Europie nie ma dostępności tego modelu z US-layoutem. Niby jakieś zaplanowane dostawy widzę, ale to bez potwierdzenia.

2lajki

A jak z UK?

UK da radę :slight_smile:
Zapraszam tędy - dostępnością nie świecimy, ale widzę w systemach, że osiągalna :slight_smile:
https://www.senetic.pl/product/920-008041

@Romiczek dzisiaj przyszedł mi MX Master 3 i muszę powiedzieć, że faktycznie magnetyczna rolka to jest po prostu mistrzostwo wszechświata. To jak to działa to jest nie do opisania. Jestem zauroczony

3lajki

kolejny, który będzie kręcił rolką dla przyjemności! :hugs: i uważaj, bo jeszcze się zakochasz w dźwięku kliku, który się wydobywa w momencie załączenia magnesu i zatrzymania swobodnego obracania. Albo go znienawidzisz jeśli będzie się załączał za często. Nie wiem też czy masz bardzo cicho w miejscu pracy. Jeśli tak to może wnerwiać. Jestem ciekaw Twoich wrażeń :slight_smile:

Mnie on wk…:grimacing:. I ten smart switching tez dziala tak sobie.

ja to rozumiem, bo mnie czasem też. Szczególnie na początku po przesiadce z bezdźwiękowej myszy Applowej.
Ten smart switching możesz sobie ustawić “czułość”. Mnie udało się tak zrobić, że działa całkiem OK.

Wiem. Ale inaczej dziala w gore a inaczej w dol😬

I przedwczoraj byl update Logi Options na MacOs. Niewiele poprawil.

Ja obstawiam, ze inna rzecz będzie wkurzać @luke-g - horizontal scroll nie działa w visual studio code. :expressionless:

2lajki

W Xcode i Android Studio mam ustawiony switch tabów bo kod w linijce musi mieć max 120 znaków, więc z szerokością nigdy nie było problemu :slight_smile: ale to kółko to jest idealnie zaprojektowane do kodu :slight_smile:

Jak na razie widzę tylko jeden spory minus. Przycisk pod kciukiem. Nie mam pomysłu jak lepiej by go zrobić, ale dość trudno się klika i swipe’uje

nie wiem czy akurat w tym pomogę. Ja mam pod kciukiem zbindowanego ⌥+tab. I potem ew sobie scroluje kółkiem. Jak na razie tylko do takiego zastosowania wydał mi się “stabilny”.

mnie pasuje funkcja z mission control, app expose oraz switch desktopów. Nie pasuje mi jedynie sposób w jaki trzeba kliknąc. Ja jakoś tak układam dłoń na myszce, że po prostu mi niewygodnie

Oddaj :laughing:

rozpoczynam testowanie k780. To są pierwsze literki jakie na niej piszę. Jak na razie responsywność jest zajebista. Jakie to ma fajne “sprężynki” :smiley: I nareszcie mam klawiaturę numeryczną wbudowaną!
Jedna rzecz na razie na +: waga. Jest cięższa chyba 3x jak magic keyboard ale przez to jest dużo stabilniejsza i “poważna”.
Muszę tylko ogarnąć czy nie będzie mi przeszkadzał zamieniony fn i crtl

A no w sumie jak toś używa lewego to tak, jest zamieniony