LMS - własne szkolenia online dla pracowników

Cześć mam takie pytanie, czy ktoś używa lub zna jakiś system LMS lub coś co można do tego wykorzystać ?

Korzystam obecnie z Flow, brytyjska platforma, nie spodziewam się by ktoś to znał z uwagi na dość wąski target, do tego strasznie ograniczony i jeśli nikt nie jest zmuszony to dobrowolnie się nim nie katuje. Minusy tego systemu to … cały system, jest okropnie toporny, ma strasznie uciążliwy panel, nic nie można tam zrobić bez kontaktu z supportem który jest również uciążliwy, nie posiada nawet tak prostej rzeczy jak zmiana koloru tekstu czy odtwarzania poprawnie wideo, omijał bym to szerokim łukiem gdybym tylko mógł. Poniżej kilka screenów żeby zobrazować jak to wygląda.

Potrzebuję narzędzia w którym w formie powiedzmy slajdów mogę pokazać od 10 do 30 slajdów na których są informacje typu tekst, zdjęcia, wideo (ważne żeby wideo odtwarzało się w formie autoplay z dźwiękiem na wszystkich platformach, mac, windows, przeglądarka, iPhone, Android etc.) po czym po slajdach na ich podstawie jest trochę pytań, obecnie w granicach 15-30 i użytkownik zalicza test w momencie przekroczenia 80% skuteczności.

Czy jest coś przyjaznego w tworzeniu tego dla użytkowników w liczbie powiedzmy 50-100, na początek około 10 kursów, z tekstem zdjęciami i wideo które posiada dźwięk i potrafi być odtwarzane na każdym urządzeniu, może coś pod wordpress? albo jakieś dedykowane rozwiązanie które nie będzie też kosztować milionów ale nie musi być za free

Cos takiego?

A nie myślałeś o udemy? :slight_smile:

1 polubienie

nie widzę tu opcji robienia własnych szkoleń, strona mega nie przejrzysta, po wejściu tam nie wiedziałem nawet czym to się zajmuje i co to robi i niby jak. I szczerze nadal nie wiem, ale to chyba zupełnie co innego niż potrzebuję.

Udemy z tego co widzę też ma swoje kursy czy szkolenia a ja potrzebuję stworzyć coś na zasadzie slajdów z tekstem, zdjęciami i wideo ale tak by miało to jakiś przyjazny builder a nie że muszę się przeklikiwać przez milion opcji po to żeby zrobić jeden slajd a do tego nie mogę w nim zmienić nawet koloru tekstu.

chodzi mi o coś takiego https://www.onlineexambuilder.com lub https://www.litmos.com tyle że testowanie tych rozwiązań jest mega czasochłonne i w wielu przypadkach jest tylko opcja “zapytaj o demo” co jest dla mnie stratą czasu.

Powerpoint

W PowerPoint nie ogarnę użytkowników to po 1, a po 2 brak statystyk kto na ile % wykonał robotę, ile szkoleń zostało rozpoczętych itp. więc odpada.