Lekko Stronniczy #1001

To jest bomba tych wakacji, wydarzenie bez precedensu

12 polubień

Oj tak, jestem zdecydowanie pod wrażeniem. Wraca rok 2013. Jeszcze tylko odbudować Chwilę i można jechać na Ogrodową piwo pić!

6 polubień

Może i wstyd przyznać ale… pierwsze słyszę. No ale ja to zawsze byłem słaby w YouTube.
Warto zobaczyć? Lepiej od 1001 zacząć czy jakieś starsze odcinki? Albo… jaki odcinek najlepiej zobaczyć? Zapały starcza mi max na 20 minut oglądania.

Jak nie będzie jako podcast wypuszczane to raczej śledził na bieżąco nie będę. Lubię sobie pobrać wcześniej i nie tracić danych na oglądanie w pracy.

1 polubienie

Wy tak serio?! Ja oglądałem chyba od 300 odcinka codziennie. To był dla mnie taki rytuał, że nawet jak wracałem 23-24 z pracy to musiałem obejrzeć.
Teraz będzie to samo.

Choć Karol z Włodem się na trochę rozstali, ale może przez to będą mieli więcej tematów.
Zobaczymy.

Niemniej jeste podeskcytowany bardzo. Wydarzenie tego roku.

3 polubienia

Wiele wydarzeń u mnie może być brane pod uwagę w takiej liście, ale na bank nie jakiś filmik na youtubie :stuck_out_tongue:
Tyb bardziej że ani youtube nie oglądam (bo jakoś nie znalazłem tam nic wartościowego na co miałbym tracić czas), ani sam tytuł nic mi nie mówi :stuck_out_tongue:
Fajnie się patrzy jak się ludzie na forum tym podniecają, ale samemu nie rozumiem tego podniecenia :smiley:

1 polubienie

Typowe podejście. Nie wiem, ale się wypowiem.
Nie znalazłeś nic ciekawego na youtube, bo nie szukałeś.
Zdziwiłbyś się ile ciekawych materiałów serwis ten zawiera.

Owszem, bo nie szukałem bo nie miałem potrzeby. Być może kiedyś i tam trafię, ale na razie w moim prywatnym rankingu źródeł wiedzy YT jest gdzieś obok Disneya.

PS - tak, biorę pod uwagę, że jestem po prostu za stary na to medium i dlatego do mnie nie trafia. Po prostu wolę słowo pisane niż mówione, a jeśli już ma być mówione, to bez obrazu - sam dźwięk.

Obraz

2 polubienia

Zapraszam do oglądania :slight_smile: Najlepsze fragmenty Lekko Stronniczych - LS #900 - YouTube

2 polubienia

Spoko, każdy z nas ma inny gust i w zasadzie o tym nie ma co dyskutować.

Wszystko zależy od tego co Ciebie interesuje. Może warto popatrzeć tutaj: YouTube - jakie kanały subskrybują wąsacze?

1 polubienie

Trochę OT się z tego robi, więc tak tylko jednym zdaniem:

Z YT jest ten problem, że to trzeba oglądać, dlatego preferuję to co da się tylko słuchać, bo najczęściej mam czas na konsumpcję jadąc autem (ale tu ciężko z koncentracją, więc raczej muzyka) lub na rowerze (podcasty i audiobooki).

1 polubienie