Kto mi wymieni baterię w Pixelu 2?

Moi Drodzy,
Nie żebym nie szukał. Bardzo dużo szukałem, pisałem, dzwoniłem i… no jest lipa jeśli chodzi o wymianę baterii moim wiernym Pixelu 2. Nikt tego mi nie chce zrobić albo jak już chce to tylko przy jednoczesnej wymianie ekranu.
Pytanie - czy może mi ktoś polecić serwis, który się tym zajmie? Może być w dowolnym miejscu w PL. Nie muszę dostarczyć osobiście. Mogę wysłać.
Jestem uparty i nie kupię nowego telefonu (mam nadzieję… Hahaha).
Z góry dzięki.

Rozumiem czemu wszyscy chcą wymieniać ekran, ponieważ konstrukcja Pixeli jest beznadziejna i trzeba dostawać się do baterii od góry. Co oznacza dużą szansę na uszkodzenie ekranu przy próbie jego wymontowania.

Chciałbym Ci kogoś polecić, qle od zeszłego roku bawię się w wymiany h takich rzeczy we własnych urządzeniach sam. Jest to tańsze i jak coś spieprze to winię siebie.

1 polubienie

No właśnie przetrenowałem na swoim Pixelu 1 taką wymianę i w śmietniku sprzęt wylądował. Nie umiem tego robić i nie chcę się w to bawić za bardzo.
Mam do zaproponowania układ - wyślę Ci swój telefon jeśli się zgodzisz. Zapłacę za wymianę baterii na normalnych warunkach rynkowych (zaproponujesz cenę). Jak się uda naprawić to zajebiście. A jak się nie uda i telefon zostanie uśmiercony to nie mam Ci za złe i kupię sobie nowy. Co Ty na to?

2 polubienia

Wybacz, ale nawet przy takich warunkach wole nie ryzykować. Tak jak wspomniałem ryzyko na własnym sprzęcie jest spoko. Nadal uważam, że mam za małą wiedzę i skilla żeby zajmować sie czyimś sprzętem na takim poziomie.

2 polubienia

Pewnie, prosta sprawa.

Temat do zamknięcia. Udało mi się znaleźć serwis, który za bardzo małą kasę wymienił mi baterię. Mieszkańcom Łodzi polecam: Nowomiejska 10, 91-415 Łódź

Obdzwoniłem koło 30-40 serwisów w Łodzi i Wawie. Niestety nikt nie chciał się podjąć a gość wziął robotę od ręki i na dodatek dobrze ją wykonał.

7 polubień