Kryptowaluty - co to jest i z czym to się je

2 polubienia

Phi. Bo to on jeden?
:smiley:

Podobni na Islandi sporo takich domów :slight_smile:

Tak tylko zostawię.

5 polubień
1 polubienie

Niezależnie od tego jak idzie mój eksperyment - dziś kupiłem hardware’owy portfel do trzymania krypto nie-na-giełdzie. Jak sytuacja kryptoświrów? Coś ciekawego się na rynku dzieje?

2 polubienia

wszyscy z wolna gotówką albo po zkeszowaniu w listopadzie czekali na wojnę na Ukrainie żeby była korekta na poziomie 50-60% żeby można było na promocji kupować. ale raczej nic z tego. teraz będzie raczej powolny ruch do góry.

Ja aktualnie intensywnie obserwuję Loopring x ImmutableX x Gamestop.

1 polubienie

a i dodatkowo teraz jeszcze mam włączony triple mining i oprócz eth kopie się ton i rtm na tych samych maszynach, zużycie prądu skoczyło o 400W na kartę. rtm to tylko zabawowo sie kopie bo raczej nie wróże zbyt dużej wartości, ale nic mnie to nie kosztuje wiec niech sie kopie:)

Co to za urządzenie? Brzmi ciekawie.

ledger czy trezor?

Ledger nano x

2 polubienia

Fajne to! Muszę powiedzieć o tym mojemu znajomemu.

ja mam dwa x i jednego s (zdeponowany u notariusza) tak na wszelki wypadek:)

5 polubień

A w jaki sposób najlepiej zabezpieczyć seeda? Metalowe tablice to boje sie ze ktos moze ukrasc przy wlamie do domu. Papier ukryty gdzies w ksiazce moze splonac

Parę lat temu spisałem na kartce dołączonej do portfela i do tej pory nic się nie stało.

Wydaje mi się, że metalowe tabliczki są dobra opcją. Nie są duże, można schować wszędzie, ukradł by je chyba tylko ktoś kto by od razu wszedł na chatę szukając konkretnie czegoś takiego. Jak nie będą leżeć na PlayStation albo w słoiku po cukrze w kuchni to powinno być ok.

7 polubień

ja mam na kartce i zalaminowane - leży w skrytce w banku

2 polubienia

Ciekawe ile osob juz wbija tego seeda liczac na szybki zysk :laughing:

2 polubienia

Wymyśliłem genialny sposób - bierzesz anglojęzyczną książkę, a potem do 1Password wrzucasz słowa w sposób: 7283 - strona 72, linia 8, słowo 3. I w ten sposób cyk, a książką w iBooksach. Jestem w tym momencie szpiegiem, nie wiem czy widzicie.

8 polubień