Koniec hossy na rynku kryptowalut?

Jak tam Wąsacze? Uważacie, że to koniec hossy i trzeba zacząć realizację zysków? Jak tam opinie nt. Mt. Gox?

Dla tych, co średnio w temacie, a inwestują w BTC, film Phila: MT. GOX wypłaca 144 000 BITCOINÓW! czy to zakończy hossę kryptowalut? - YouTube

Wszystko zależy, czy inwestujesz w krótkim terminie, licząc na szybki zysk, czy na dlużej.
IMO krypto (przynajmniej te sensowniejsze) będą szły w górę, powoli ale jednak.

Inwestowanie w krótkim terminie i liczenie na krotnościowe zyski nazywajmy po imieniu - gamblerka :slight_smile: (albo DeFi).

Bardziej ciekawi mnie opinia innych ludzi.

ta koniec, na pewno:) na tą chwile to raczej delikatny wybój co najwyżej, bo eth (i reszta) spadło od wczoraj z 4,7k do 4,3k no i co z tego:)

2 polubienia

Odpowiadam na pytanie z tytułu: jeszcze nie

3 polubienia

mysle ze jakakolwiek bedzie odpowiedz to bedzie to wrozenie z fusow. Ja nie mam pewnosci jaka jutro bedzie pogoda a co dopiero przewidywanie kursow kryptowalut. Chyba nawet osmiornica/swinka/jkiekolwiek to bylo zwierze mialo wieksza sprawdzalnosc w typowaniu wynikow meczy w czasie mistrzostw europy, niz zdanie randomowych osob z forum w internecie. Raczej widze to jako nieprawidlowo zadanie pytanie.

3 polubienia

144 tysiące! To oznaczać może tylko Apokalipsę :clown_face:

1 polubienie

Ja to widzę raczej jako zachętę do dyskusji. Na pewno nie poradę inwestycyjną.
A czy z takiej dyskusji coś wyniknie? No cóż, jeśli ktoś potrafi przewidywać skoki krypto w choćby 80% to pewnie się nie przyzna, bo śpi na pieniądzach :smiley:

1 polubienie

Czy ktoś liczy który to już koniec?

Tak :smiley:

4 polubienia

Ale meteorologia stoi na całkiem przyzwoitym poziomie :smiley:

1 polubienie

Niby masz rację, ale… Z jednej strony 100x koniec hossy z info wyssanych z palca, a z drugiej są czasem wydarzenia (jak np. to z Mt. Gox, które mogą mieć realny wpływ na rynek). Z resztą zobaczymy po 20.11. :slight_smile:

1 polubienie

jakie ma znaczenie to co z mt.gox syndyk zrobil 140000 btc to żadna ilość greyscale potrafi za jednym zamachem wciągnąć 70k wiec to nie wpłynie w żaden sposób na kurs. zresztą jakieś 10% ofiar goxa powiedziało ze kce fiata reszta kce crypto wiec 14k btc nic na rynku nie zmieni. zresztą to ma znaczenie tylko dla spekulacji i wręcz niezbędne do tego jest taki gora dol kurs,jak jesteś długoterminowym holderem to masz na tą wznosząca się sinusoidę wywalone:)

4 polubienia

Ale dla ludzi, którzy inwestują, a słabo się na tym znają takie liczby robią wrażenie :slight_smile: A to już może wpłynąć na panikę i ceny.
Z resztą fajnie to widać na FGI, gdzie 3-4 dni temu mieliśmy extreme greed, a tutaj powoli idziemy w stronę fearu: Crypto Fear & Greed Index - Bitcoin Sentiment - Alternative.me

1 polubienie

Ten temat został automatycznie zamknięty 29 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.