Kongregacja UKI (United Kingdom and Ireland)

Szanowne wąsaczki i wąsacze.

Chciałem zaproponować zrobienie kongregacji na wyspie podległej królowej dla wszystkich jej poddanych oraz pozostałych chętnych :joy:

Termin - raczej lipiec, patrząc na to, że mamy koniec maja.
Miejsce - Leeds. Dlaczego? Bo tak samo daleko jest z północy jak i z południa, a łatwo się dostać bo jest lotnisko.

Jacyś chętni? Jeśli będą takowi, to zrobię ankietę z datami.

1 polubienie

Jak daleko od Leeds mieszkasz Martin?

7 polubień

Pan Piotrek to jednak fachowiec

3 polubienia

Rzut beretem.

Nie wiem czy wiesz ale Leeds to jest juz północ :wink:

Północ Anglii może tak. Ale nie wiem czy wiesz, że dalej jest Szkocja :joy:

Przylatujesz?

Za murem jest tylko zima :cold_face:

Jak ktoś woli inne miejsce - nie widzę problemu. Może być Londyn, może być Glasgow, tylko tam ktoś inny musi to zorganizować XD

Leeds to też nie jest miejsce gdzie mieszkam, ale jest dla mnie miastem które trochę znam i jest dostępne komunikacyjne - jest bezpośredni dojazd i z Londynu i Glasgow, jest lotnisko na które są i loty wewnętrzne i z Dublina, więc wydaje się lokalizacją sensowną, a jednocześnie tańszą niż Londyn.

PS - poważnie pytam czy ktoś byłby chętny.

Mnie Leeds odpowiada.

Ale dalej nie powiedziałeś jak daleko xD

Poza tym o Leeds mam jak najgorsza opinie. Dla mnie to taki Sosnowiec Anglii xD

Ale zobaczę, bo muszę nastukać trochę mil, wiec gdzieś poleciec będę musiał, wiec zarty żartami, a może to wcale nie jest taka abstrakcja.

Ale gdybym faktycznie miał byc, to głosowałbym za Szkocja.

Od Sosnowca to ty się…

2 polubienia

Do centrum mam w linii prostej poniżej 10 mil.

Czemu? Bradford to rozumiem, ale Leeds jest spoko.

Też spoko opcja, ale tam by trzeba było albo kogoś miejscowego albo wszystko zdalnie załatwiać.
A w Leeds to mogę się przejść, zobaczyć lokal, żeby był blisko hotelu itp :man_shrugging:

xD

7 polubień

Nie no, ja to wiem, ze na 90% mnie nie będzie, ale i tak wnioskuje o to, żeby wybrać takie miejsce, do którego Martin będzie musiał dolecieć albo daleko dojechać, najlepiej pociągiem xD

2 polubienia

Nie widzę problemu. Będę miał powód żeby odpocząć od dzieci :joy:

1 polubienie

:heart:

O to to. Są gorsze miejsca w Polsce

1 polubienie

Ja od siebie mam 1,5 h ale mogło być gorzej :slight_smile: