Konferencja Amazona

Przyznam szczerze ze pojechali z iloscia nowych rzeczy

Dron spoko, ale ciekawe sa te urzadzenia do samochodu
2 polubienia

Rzeczy fajne, ale chyba nie jestem gotowy na tak─ů inwigilacj─Ö. Nie widz─Ö sensu posiada─ç tyle rzeczy do asystenta czy ┼é─ůcz─ůcych si─Ö z internetem (jak kamerka do samochodu). I jeszcze te subskrypcje wsz─Ödzie. Zaraz oka┼╝e si─Ö, ┼╝e s─ů potrzebne 3 wyp┼éaty, jedna na ┼╝ycie, druga na op┼éaty, trzecia na subskrypcje.

Je┼╝eli Amazon wchodzi w Cloud gaming to znaczy ┼╝e wkr├│tce b─Ödziemy si─Ö podnieca─ç tylko nowymi terminalami do grania w chmurze zamiast PS czy Xbox :smiley:

1 polubienie

Odnowili jeszcze kamery blink z tego co widz─Ö. Seria Ring chyba tylko w stanach dost─Öpna bo w UK nie widz─Ö. Echo dosta┼éy jaki┼Ť dziwny kszta┼ét :confounded: i nie kumam do czego ten dron :thinking:

1 polubienie

Dron w małych Brytyjskich szeregowcach na pewno się nie sprawdzi, ale w takim magazynie to już inna bajka.

No i jak masz wi─Ökszy dom w kt├│rym nie masz na sta┼ée zamontowanych w ┼Ťrodku kamer, w┼é─ůcza si─Ö smoke alarm w pokoju na g├│rze, a Ty akurat wyjecha┼ée┼Ť do sklepuÔÇŽ

Idea jest ciekawa i zastosowa┼ä jest mas─Ö, martwi mnie tylko wykonanie. Amazon ma mo┼╝liwo┼Ťci i zaplecze ale czy Ring b─Ödzie w stanie to poci─ůgn─ů─ç?

Ring Drone

Wydaje mi si─Ö, ┼╝e na wideo z Ring pokazano wersj─Ö uproszczon─ů dla filmiku. Z opis├│w innych urz─ůdze┼ä wynika, ┼╝e wystarczy, aby Alexa wykry┼éa nietypowe d┼║wi─Öki w domu i powiadomi┼éa u┼╝ytkownika, kt├│ry uruchamia drona.

Przyznaję, że takim pomysłem kompletnie mnie zaskoczyli.

A teraz wyobra┼║my sobie, ┼╝e nast─Öpna wersja tego drona przyleci z piwem prosto z lod├│wki do salonu. Z lod├│wki Amazona, kt├│ra sama zamawia zakupy (co ju┼╝ istnieje). Je┼Ťli chodzi o takiego drona, to mo┼╝na wymy┼Ťla─ç prawie dowolne scenariusze, w┼é─ůcznie z u┼éo┼╝eniem prania w szafach (przyjmuj─ůc ameryka┼äskie pralko-suszarki za punkt wyj┼Ťcia) czy posprz─ůtanie zabawek po dzieciach.

1 polubienie

Dron jest genialny. Zamiast mie─ç 4 kamery w domu jak jedziesz na wakacje, odpalasz Drona, sprawdzasz co chcesz, np. czy gaz zakr─Öcony.

3 polubienia