Konferencja Amazona

Przyznam szczerze ze pojechali z iloscia nowych rzeczy

Dron spoko, ale ciekawe sa te urzadzenia do samochodu

2 polubienia

Rzeczy fajne, ale chyba nie jestem gotowy na taką inwigilację. Nie widzę sensu posiadać tyle rzeczy do asystenta czy łączących się z internetem (jak kamerka do samochodu). I jeszcze te subskrypcje wszędzie. Zaraz okaże się, że są potrzebne 3 wypłaty, jedna na życie, druga na opłaty, trzecia na subskrypcje.

Jeżeli Amazon wchodzi w Cloud gaming to znaczy że wkrótce będziemy się podniecać tylko nowymi terminalami do grania w chmurze zamiast PS czy Xbox :smiley:

1 polubienie

Odnowili jeszcze kamery blink z tego co widzę. Seria Ring chyba tylko w stanach dostępna bo w UK nie widzę. Echo dostały jakiś dziwny kształt :confounded: i nie kumam do czego ten dron :thinking:

1 polubienie

Dron w małych Brytyjskich szeregowcach na pewno się nie sprawdzi, ale w takim magazynie to już inna bajka.

No i jak masz większy dom w którym nie masz na stałe zamontowanych w środku kamer, włącza się smoke alarm w pokoju na górze, a Ty akurat wyjechałeś do sklepu…

Idea jest ciekawa i zastosowań jest masę, martwi mnie tylko wykonanie. Amazon ma możliwości i zaplecze ale czy Ring będzie w stanie to pociągnąć?

Ring Drone

Wydaje mi się, że na wideo z Ring pokazano wersję uproszczoną dla filmiku. Z opisów innych urządzeń wynika, że wystarczy, aby Alexa wykryła nietypowe dźwięki w domu i powiadomiła użytkownika, który uruchamia drona.

Przyznaję, że takim pomysłem kompletnie mnie zaskoczyli.

A teraz wyobraźmy sobie, że następna wersja tego drona przyleci z piwem prosto z lodówki do salonu. Z lodówki Amazona, która sama zamawia zakupy (co już istnieje). Jeśli chodzi o takiego drona, to można wymyślać prawie dowolne scenariusze, włącznie z ułożeniem prania w szafach (przyjmując amerykańskie pralko-suszarki za punkt wyjścia) czy posprzątanie zabawek po dzieciach.

1 polubienie

Dron jest genialny. Zamiast mieć 4 kamery w domu jak jedziesz na wakacje, odpalasz Drona, sprawdzasz co chcesz, np. czy gaz zakręcony.

3 polubienia