Kogo czytać na Twitterze?

Przeżywam chyba jakiś kryzys twiterowy. Na moim timeline nie ma ciekawego.
Kogo ciekawego warto śledzić?

2 polubienia

Mnie. Dziękuje

4 polubienia

Mnie nie. :grin:

To zależy czego szukasz :man_shrugging:t2:

Właściwie to wszystkiego. Lubię technologie, newsy itp. Chyba wszyscy mamy tu wspólny mianownik.

Niedawno pytałem na Twitterze, jak się znajduje osoby do śledzenia, to dostałem info, że z retweetów, ale coś słabo mi to idzie. Nigdy nie klikałem w hasztagi, ale chyba trzeba będzie to przetestować.

Mój login to thomas_voland, także ten…

1 polubienie

Może nikogo? Ja np wolę poczytać to forum niż tweety

4 polubienia

Krzysztof Bosak i całe Ordo Iuris. Beczka śmiechu :joy:

2 polubienia

Niby tak, ale tu popkulturowych newsów za dużo nie znajdę :wink:

o ile nie jest to twoja praca, to moze one nie sa ci potrzebne…?

Widzę @Marx jakiś mocno antytwitterowy jesteś :wink:
Dla mnie każdemu jego porno - ja sobie tam mocno na twitterku żyję. I zrobię małą autopromocję - mam tam @RioT_PL - dokładnie jak tu.
U mnie można się spodziewać esportu, bieżącej polityki i ultrawątku - jak to sobie poszedłem do sądu z Polską Fundacją Narodową.

4 polubienia

Nie zapominaj o #PoranneQualityMeme!
Polecam tego Pana.

3 polubienia

nie jestem antytwitterowy, tylko antysmieciowy. Moim zdaniem tego typu newsy to strata czasu i energii, ktora mozna lepiej wykorzystac. I takie zdanie przebija sie z wielu stron, posluchaj sobie chocby podcastu Radka Budnickiego (w jednym z ostatnim odcinkow jest wywiad z marketerem socialmediowym). A to co odczuwasz szukajac newsow to FOMO.

1 polubienie

To jest kwestia podejścia do danej platformy. Ja przyznaję, że jestem twitterowym shitposterem i mam FOMO, ale mi to dobrze robi na oderwanie się od codzienności :man_shrugging:t2:

warto poczytac jakie techniki stosuja social media aby cie zatrzymac na ich stronie. Jest to mocno niemoralne i staram sie temu dawac odpor. Aczkolwiek uzywam reddita :smiley:

1 polubienie

Dla niektórych twitter to strata czasu, dla innych słuchanie podcastów. Każdy ma prawo do korzystania z wolnego czasu według własnego uznania.
Ten temat nie powstał po to by szukać argumentów za i przeciw tt, ale żeby polecić miejsca warte obserwowania.

10 polubień

Zobacz sobie listy na Twitterze. Bez follow (jak się na to mówi w Polsce?) możesz sobie dodać rzeczy typu 9to5mac czy macrumours i mieć coś, co zastąpi Ci RSSa.
Ja w głównym feedzie mam tylko ważne rzeczy, które śledzę (osoby i newsy dotyczące bezpieczeństwa, żebym szybko wiedział kiedy jest jakiś duży wyciek), a całą resztę (newsy, czy jakieś śmieszne rzeczy) mam na listach. Polecam.

3 polubienia