Knighthood

Kura. Kupiłem ten starter pack. Kasę mi z konta zdjęło a w grze nie widzę… muszę chyba czekać 24h :frowning:

2 polubienia

Gdzie jeszcze oprócz kupowani można zdobyć mieso na walkę z bossem?

Odnawia się codziennie w gospodzie gildii + wędrowne potwory.

1 polubienie

przez was zarwalem noc :wink: polecicie jakis poradnik? Mam 8lvl i teraz widze zaczynaja sie juzwybory, gdzie isc, co kupic, jaki sprzet i bohaterow pakowac

Dość intuicyjnie to wyglada. Chyba trzeba trochę grindować, żeby fabuła nie wyprzedziła Twojego rozwoju postaci i ekwipunku.
Dzienne zadania koniecznie, wędrowne potwory, jak coś fajnego mają na sobie.

4 polubienia

Dodatkowo boss gildi, jaskinia potworow i arena pojedynków :slight_smile:

generalnie - polowania i najazdy! Nafarmisz na tym pety do aren, podbijesz gwiazdki pomagierów, podbijesz wlasny lvl (chodz nie tak szybko ale zawsze łatwiej - najazd i darmowy exp) podbijesz lvl pomagierów, jak zaliczysz gwiazdki to dodatkowe itemy za zdobyte gwiazdki + multum zadań dziennych. Jako uzupełnienie to polowanie na czasowe stwory. W zasadzie nic innego możesz nie robić imho.
Jak już nafarmisz surowców na tych polowaniach to każdą broń/pancerz możesz z zamkniętymi oczami lvlować do 10 poziomu.

Od teraz jeśli ktoś chce dołączyć do gildii to proszę pisać tutaj po wysłaniu requesta w grze. Próbujemy minimalizować randomow

2 polubienia

3 tyg temu - 16 godzin/tydz
2 tyg temu - prawie 25h
1 tydz temu - prawie 11h.

Coraz lepiej to optymalizuje. Muszę zejść do max 40 min dziennie. Może być godzina (2 dłuższe posiedzenia na toalecie + jakiś wolniejsze 15 min w ciągu dnia).

A u Was jak to wyglada?

Ja też optymalizuję z czasem, bo wiem co i kiedy robić, ale nie mam twardych danych na poparcie tego.
Ogólnie to sam się sobie dziwię, że mi się to jeszcze nie znudziło - zobaczymy ile jeszcze damy radę.

mi się jeszcze nie znudziło - taki klikacz w wolnym czasie. Ale ja to lubię cisnąć (bo mnie denerwuje jak nie mogę zrobić full gwiazdek na polowaniach albo od bucika wygrać 3 walk na arenie). A żeby cisnąć to trzeba w to włożyć trochę czasu. Zwykłe zbierania kopalni i robienie zadań dziennych niewiele da. Daję sobie jeszcze trochę czasu żeby zobaczyć czy taki low mode w tygodniu i może w weekend coś więcej daje mi dobry rozwój i coś się dzieje w tej gierce. Bo jak nie to zostanie jako taki klikacz. Bo mi będzie szkoda tych już ponad 50 godzin :see_no_evil:

Ja już odpuściłem. Pograłem i znowu mi się chce pracować :slight_smile: