Klawiatura mechaniczna

Czy obudowa klawiatury jest czarna? Na stronie nie wygląda

Czarna, na jakiej stornie?

Ja mam wersje 1. Nie można jej obecnie kupić. V2 jest nową wersją.

Tak z ciekawości, czy specjalny kabel ma jakieś znaczenie jeżeli chodzi o działanie? Czy to „tylko”, kwestia wygody i estetyki.

Kabel działa zerojedynkowo, albo działa, albo nie :slight_smile: tutaj po prostu jest ładny i pięknie wykonany z porządnych materiałów. Tyle :slight_smile:

Już myślałem, że jakaś magia - jak przy kablach audio ;-D

1lajk

Wiesz czy V2 jest również czarna?

Z tego co wiem były czarne i szare, ale rozeszły się w 1 dzień od premiery. Nie można tego obecnie kupić i tak.

Jest nowa wersja Keychron K1, wysyłka 10 czerwca. Dodali przełączniki brown i zmienili kolor key capów na taki, jak w ich innych klawiaturach. Przepięknie ona teraz wygląda.

3lajki

Hehe, wczoraj zamówiona.

1lajk

To ja jako laik poproszę o prostę i krótkie wyjaśnienie czym się różnią poszczególne przełączniki i co to jest za behaviour clicky i tactile :smiley:

1lajk

Tutaj masz dokładnie opisane jak zachowują się poszczególne na przykładzie Cherry MX. Nie jest to najlepszy producent, ale charakterystyka jest taka sama. https://www.hyperxgaming.com/pl/keyboards/switches

Czy ktoś nie chciałby się zapisać i wrzucić swój kod do wątku z reflinkami?
Będę kupował w przyszłym tygodniu, a z chęcią przytulę 10% zniżki.
1lajk

Z tym kodem 3850KEY10 masz 10% bez zabawy w reflinki.

1lajk

Eluwina,
Dawno mnie tu nie było, ALE. Szukam sobie klawiatury mechanicznej do 300zł, mój main focus to żeby była mała/poręczna/minimalistyczna. RGB i jakieś makra to nie jest jakiś must have, więc bez tego może się obejść.

Ogólnie wszędzie polecany Keychron mi mega pasuje, tylko z wysyłką za prawie 100zł to śmiać mi się chce.

Fajnie by było, gdyby była też w miare ładna, a nie gamingowa :smiley:
W ostatecznośći mogę dołożyć do tego Keychrona, ale może jest coś lepszego.

Any ideas?

1lajk

Zobacz sobie Ann pro 2 z AliExpress. SA jeszcze jakieś inne polecane z ali, ale nie pamiętam nazw. Na Reddit na pewno znajdziesz te inne.

One się zaczynają od 350zl niestety :confused:

Oj bierz K2 i nie narzekajXD jest świetna, tylko strasznie wysoka i trzeba się przyzwyczaić.

Jak coś to mam czarną Anne Pro 2 na gateronach brown na sprzedaż, 280pln :wink: