Klan Call of Duty Mobile?

U mnie niby kontroler jest widoczny w grze, ale niestety nie dziala(od xboxa one s)

W opisie patch jest notka, że w lobby itp nie działa, tylko w samej rozgrywce. Ale nie zdziwię się jak to zacznie hulać dobrze dopiero po następnym patchu. Obecny sporo zmian wprowadził :slight_smile:

Sprawdzałem już w rozgrywce niestety😕

Dobrze, że piszesz, już zacząłem szukać pada do XOne/PS4 w promocji :wink: wstrzymam się z tym w takim razie.

Zagrałem dzis rundkę na padzie od ps4 i działa normalnie :slight_smile:

Na iPhonie czy iPadzie?

Dla mnie sterowanie padem jest dużo wolniejsze niż dotykowo i tak sobie się sprawdza, szczerze mówiąc. Może to po prostu kwestia przyzwyczajenia.

iPhone. A ze sterowanie jest powolne to tez zauważyłem ale jeszcze nie bawiłem się konfiguracja. Może da się poustawiać :slight_smile:

Jeśli chce ktoś przejać range Lidera dajcie znać, niestety brak czasu niepozwala sie zangazowac w gierke : (

Ja dzisiaj zagrałem pierwszy raz i od razu na padzie. Kwestia dobrania czułości. Aż zdziwiony byłem jak poszły pierwsze meczyki.

Naprawdę fajna gra do popykania na padzie

Muszę chyba zainwestować w pada od xOne :smile:

1 polubienie

Ja akurat gram na pożyczonym od siostry padzie od PS4. Muszę go wymienić na XO bo układ analogów bardzo ale to bardzo mi nie odpowiada.

Pad do PS z tym ułożeniem analogów to jest od wielu lat porażka dla wielu osób, narzeka na ten układ wielu przeciętnych ludzi, ja się wyróżniam tym, że mam duże dłonie. I żeby wychylić lewy stick w prawo i prawy w lewo, to muszę układać kciuki w taki sposób, że tracę jakąkolwiek precyzję. Z tego powodu całkowicie odpuszczam sobie PS. Nazwijcie mnie rasistą czy jak chcecie, ale oni tam w Japonii mają chyba mniejsze dłonie i nie widzą problemu. Na padzie do XO taka sztuczka jest dla mnie praktycznie niemożliwa.

A tak wracając do tematu, to jak rozumiem to Call of Duty mobile jest jakieś takie w miarę porządne, w sensie daje fun i ekran nie za mały jak na taką grę?

1 polubienie

Na ip8+ gra się trochę ciężko, interfejs jest naprawdę przeładowany w menu. W samej grze nie jet tak źle. Chciałem sprawdzić na ipadzie jednak w iPadOS 14b7 nie mogę się zalogować.

Mam klan i Szukam klanu do sparingów BR MariuszHell