Karta sim w PL

To weź sobie niższy pakiet - za 19 zł. Ustaw stałe zlecenie i przelewaj te 5 funtów.

Nie wiem jak maja teraz doliczający, ale ja w nju za staż mam zniesioną minimalną opłatę, czyli jak nie korzystam to nie płacę :slight_smile:

2 polubienia

To wiem, ale trzeba 3 albo 6 miesięcy czekać, chciałem coś takiego… bardzo pasywnego :slight_smile:

Kurcze, nie spodziewałbym się, że będziesz potrzebował polskiej karty. Mieszkam w UK i zapomniałem, że kiedyś korzystałem z PLAYa. Do PL dzwonię tylko przez Whatsapp, w PL tak samo (bo mogę korzystać z mojego brytyjskiego pakietu danych). Nie dałbyś rady korzystać tylko z brytyjskiego numeru?

1 polubienie

Dałbym, ale czasami trzeba zadzwonić przez telefon, taki normalny. VOIP rozwiązuje trochę ten problem, ale jest inny - niektóre polskie usługi wymagają polskiego numeru telefonu. Nie będę wszystkiego zakładać na mamę :wink:

1 polubienie

Jeśli dobrze pamiętam, to w NJU kiedyś było tak, że pakiet nielimitowanych np. SMS kosztuje Cię Y, przy czym masz cenę za tego jednego SMS. Jeśli wyślesz mniej, to płacisz mniej, jeśli wyślesz tyle smsów, że ich koszt dojdzie to Y tj. ceny pakietu, to to się liczy jakbyś wykupił ten pakiet nielimitowanych i już nie zapłacisz wincyj. I tak ze wszystkim, że max możesz uzbierać te kwotę 39 PLN. Jak mniej to mniej, nie więcej (chyba, że wysyłasz SMS do Hiszpani, ale to inna historia). Jak nic nie zrobisz, nie wyślesz, nie zadzwonisz etc. to płacisz minimalną 9 ziko miesięcznie.
Jeśli nic się nie zmieniło.

2 polubienia

Odkopuję temat żeby nie zakładać nowego.

W grudniu będę w PL i szukam karty do wrzucenia do mobilnego routera. Cena właściwie nie gra roli, ale jadę na zadupie i zastanawiam się którego operatora wybrać.

Sprawdziłem mapy zasięgu i właściwie wszyscy twierdzą że mają pokrycie 99% kraju*

*no chyba że jednak nie.

Jadę w ten rejon

https://maps.app.goo.gl/LjZ9F1gPqDQzud3W7

Może ktoś ma doświadczenie co tam może działać?

Wg tego: https://bts.socware.pl/ to Play ma tam najwięcej masztów

No to lipa, bo Play na telefonie tam działa ledwo ledwo.

Widzę że obok jest tylko P4 i Aero2

Anyway; dzięki - dobry link.