Kalendarz wydarzeń sportowych - poszukiwania

Cześć Wąsy :smiley:
sam nie jestem typem który lubi oglądać sport ale chciałbym znaleźć rodzince kalendarz w którym mieliby wydarzenia które zawierałyby - gdzie oglądać transmisje, jaki sportu, rodzaj wydarzenia ( finały itp ).
Jeśli byłaby chociaż bardziej popularna dyscyplina byłoby świetnie ale najbardziej myśle o:

  • śiatkówce
  • skokach narciarskich
  • piłce ręcznej
  • judo
  • piłce nożnej

Z cudów które widziałem były niestety tylko do sportów strykte amerykańskich i tylko do obserwowania drużyn z usa, może ktoś widział jakieś cudo które sprawdzi się w naszych realiach :slightly_smiling_face:

Ja tej aplikacji używałem przez lata. Mają dostęp do setek kalendarzy.

A bardziej klubowe czy reprezentacje?

Flashscore/Sofascore?

1 polubienie

dzięki wielkie za propozycje :slightly_smiling_face:
sprawdziłem to cudo, tylko niestety brak sportów których szukałem ( jedynie piłka nożna jest ). Miejmy nadzieje, że kiedyś dorzucą więcej :slightly_smiling_face:

głównie reprezentacje :slightly_smiling_face:

obczaje oba cuda i dam znać, dzięki wielkie za propozycje :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Ja używam https://sport-tv-guide.live/

Wąsy, ciężko mi narazie wybrać jedną z tych aplikacji / serwisów ale robią one dobre wrażenie. Na pierwszy rzut oka nie widze opcji integracji z kalendarzem której szukałem ale pewnie któryś z serwisów zagości u rodzinki, dzięki wielkie :raised_hands: :smiley:

1 polubienie